|
|
"Unable to connect...", ma nema problema i ovako je za pet! agni, 2025-04-21 22:03:09 |
|
|
lijepo odrađena ulična:-) agni, 2025-04-21 21:52:52 |
|
|
opa..susret Davida i Golijata! agni, 2025-04-21 21:19:08 |
|
|
divno (i zanimljivo) kao iz mora otoci:-) agni, 2025-04-21 21:10:05 |
|
|
imaš neke otkačene motive, ovdje mi je izoštrenost travke i koluta,a posebno svjetlo jako fino (možda bih desnu stranu rezala, stavila u kockicu,al to je samo moj dojam):-) agni, 2025-04-21 21:07:19 |
|
|
krtek fala, baš sam pogledala..uf svega ima. Pregledala sam i neke druge fot.stranice.Radovi su toliko besprijekorni da sad kužim zašto,(naravno koga to privlači,a meni se oko lijepi za "novitade" ),ali što jest -jest,ludo skroz! agni, 2025-04-21 21:04:30 |
|
|
Hvala @proba2004! klimpaklimpa, 2025-04-21 12:40:49 |
|
|
Sretan Uskrs ! PunoIme, 2025-04-21 11:12:18 |
|
|
Hvala damast! proba2004, 2025-04-21 04:26:29 |
|
|
Sretan Uskrs! proba2004, 2025-04-21 04:24:02 |
|