|
|
odlična dinamika, a Tonči će biti sav mokar...;) gres, 2025-04-16 16:41:02 |
|
|
sviđam...;) gres, 2025-04-16 16:32:04 |
|
|
ćukica uživa uz svoje vlasnike..., a ja isto stara Zagrepčanka (od rođenja) nisam imala pojma da tamo postoji neki park - sad znam!...;)) gres, 2025-04-16 16:28:42 |
|
|
jako dobro...;) gres, 2025-04-16 16:21:33 |
|
|
hvala ekipa :) viper, 2025-04-16 13:33:04 |
|
|
duboka pepeljara...;)) gres, 2025-04-16 16:53:14 |
|
|
pravi slapovi! agni, 2025-04-15 22:38:52 |
|
|
tajanstveno i prefino,simetrija i dubina vuku...! agni, 2025-04-15 22:37:06 |
|
|
prelijepa mi je:-) agni, 2025-04-15 22:31:58 |
|
|
Sretan ti rođendan , i cijela godina neka ti bude pozitivna , ovdje ti želim , pod odličnom i prigodnom fotkom:-) agni, 2025-04-15 22:29:35 |