|
|
odlična fotka, bravo! :)
Mene gres nije učila da fotkam galebove, a u Kutjevu ih nema, u Mavrićima sam samo vidjela golubove i lastavice - do Crikvenice uvijek idem samo na brzinu da rijetko obraćam pažnju na galebove. :)) slavonka, 2025-04-15 02:07:58 |
|
|
fino... suludo, 2025-04-14 21:27:39 |
|
|
na Flickru puno bolja! agni, 2025-04-14 20:37:32 |
|
|
super ulov...,) gres, 2025-04-14 20:19:51 |
|
|
savršena fotka - patak i patkica - vide joj se samo leđa i guzica...;))
odrazi su super, do detalja ...;) gres, 2025-04-14 19:36:25 |
|
|
fućkaj takvu muževnost kad bodeeeeeeee---:)) gres, 2025-04-14 19:32:17 |
|
|
Zla mačka... akartyg, 2025-04-14 18:49:20 |
|
|
Fino... akartyg, 2025-04-14 18:47:56 |
|
|
jest da se barjak malo istrošio, al u zgodnom kadru i lijepoj boji! agni, 2025-04-14 17:49:17 |
|
|
=) FotoMachak, 2025-04-14 16:14:26 |