|
|
Inga snimke ove vedute (pretpostavljam, snimljene sa prozora) su odlične! Tako možeš snimiti isti motiv STEREO! (sa stereoskopskim razmakom širine prozora, a to je (pretpostavljam) 100 - 200 cm.
1. snimiš motiv sa desnog ruba prozora, a zatim
2. snimiš isti motiv sa lijevog ruba prozora.
pošalji mi snimke pa ću Ti složiti STEREO (X3D & II3D) sliku.
Fascinantno izgledaju tako snimkljene STEREO slike, kad u njima vidiš dubinu prostora. Učini to.
Tako možeš (sa kamerom na stativu) snimiti i cvijeće (mrtvu prirodu sa udaljenosti od 1,5 - 2 m), ali tada sa stereoskopskim razmakom od samo 15 - 20 cm.
Stoj zdravo i uživaj. obscuras, 2025-03-31 20:19:52 |
|
|
Lude boje .... Batos, 2025-03-31 19:13:53 |
|
|
Hvala na komentarima :)
Fotografišem s onim šta mi se nadje pri ruci. Ima još fotografija mobitelima u mojoj galeriji, a vidim i drugi ih koriste :) petarlackovic, 2025-03-31 17:51:54 |
|
|
WOW!:) Miskica, 2025-03-31 17:33:22 |
|
|
Zanimljivo... akartyg, 2025-03-31 16:16:10 |
|
|
Fino... akartyg, 2025-03-31 16:15:40 |
|
|
zanimljivo...;) gres, 2025-03-31 16:03:42 |
|
|
dobra...;) gres, 2025-03-31 16:00:09 |
|
|
takav je danas život i suživot...;) gres, 2025-03-31 15:55:09 |
|
|
ne bi ja to ni ubrala, a kamoli probala...;) gres, 2025-03-31 15:54:02 |