|
|
dooooooobre planete, može proći svaka - tek tako za probu!...;)) gres, 2025-03-17 19:42:02 |
|
|
eh, dobra objava za poteškoće u pronalaženju parkirnog mjesta, Lijepo mi je vidjeti zgrade i zvonik u daljini:-) agni, 2025-03-16 23:27:03 |
|
|
Hvala Inga od srca! roadrunner, 2025-03-16 23:26:20 |
|
|
intrigantan foto.... opak ti predloženi video ... agni, 2025-03-16 23:12:27 |
|
|
tri u nizu u drugačijim ambijentima , sve sa akcentom na zanimljivim licima osoba ,različitih emocija :-)) agni, 2025-03-16 23:08:17 |
|
|
predivna atmosfera a i pesek na profilnoj, imam sličnoga :D Coguar, 2025-03-16 22:44:50 |
|
|
pa bez kacige :\ nije Vin Diesel :P, al odlićno ufotkano ***** Coguar, 2025-03-16 22:41:03 |
|
|
Odlična :-) Mace su face :-) Mrmiky, 2025-03-16 20:32:18 |
|
|
bez obzira nagornji komentar meni je po guštu;) Didokles, 2025-03-16 10:36:51 |
|
|
Odlična simetrija Incognito, 2025-03-16 09:21:18 |