|
|
Tu sam negdje :)
Hvala! 1fr, 2025-03-01 12:16:10 |
|
|
hvala zinovcima na interesantnim zapažanjima!:) damir007, 2025-03-01 00:05:43 |
|
|
Ni nutra ni van! klimpaklimpa, 2025-02-28 22:52:48 |
|
|
dobra atmosfera noćnog izlaska i odnosa ,fino svjetlo na licu jedne i tijelu druge djevojke:-)) agni, 2025-02-28 22:30:16 |
|
|
kroz okno "znaka zabranjeno zaustavljanje i parkiranje"..dva dana već gledam ,nikako da odgonetnem što se unutra događa...(tri muškarca ,dvije osobe u poslu oko treće koja leži,..):-))? agni, 2025-02-28 22:26:46 |
|
|
dobro si uočio zeleno..ide k proljeću:-) agni, 2025-02-28 22:16:50 |
|
|
dojme nemirno, zimsko...,brzo će kolorit ,proljetni:-)) agni, 2025-02-28 21:59:36 |
|
|
Snažna biljka Kazuya, 2025-02-28 21:56:48 |
|
|
Hvala! drdamirk, 2025-02-28 21:45:07 |
|
|
uz siluetu ,izlog, simpa je i točkasti kišobran:-) agni, 2025-02-28 21:18:17 |
|