|
|
Odlična! akartyg, 2025-02-28 17:39:26 |
|
|
Sretna godišnjica! klun, 2025-02-28 17:30:17 |
|
|
Tko vidi, vidi. Tko ne vidi, progledat će (valjda).
U ovoj slici je više riječi no što je otisnuto u snimljenoj 'kupcolovki' nezajažljivih trgovaca namirnicama. obscuras, 2025-02-28 17:13:33 |
|
|
@Batos - u konkretnom slučaju postupio sam polukukavički. Žena je Romkinja iz Međimurja pa sam sociološki pretpostavio da neću imati problema, a i zine nije neka jako poznata stranica među fotoneznalicama. FotoMachak, 2025-02-28 12:45:28 |
|
|
zanimljivo...;) gres, 2025-02-28 01:08:20 |
|
|
još bolja nego prethodna...,) gres, 2025-02-28 01:02:03 |
|
|
Hvala vam NaniCro, 2025-02-27 23:36:32 |
|
|
u gužvi na parkingu uočio malo dobrog odraza:-) agni, 2025-02-27 22:42:40 |
|
|
slažem se, a i pozadina daje priču:-) agni, 2025-02-27 22:32:36 |
|
|
objavio si je 03.01.2025 , al ništa zato, neka je opet,plijeni atmosferom koju "nudi" osoba:-) agni, 2025-02-27 22:26:59 |