|
|
efektan kut snimke ,odličan rez svjetla u noći:-) agni, 2025-02-11 22:00:53 |
|
|
dobre kapljice,uz pomalo zbrku u travkama, al tako je u prirodi:-) agni, 2025-02-11 21:56:36 |
|
|
fino posložene i osunčane:-) agni, 2025-02-11 21:54:54 |
|
|
fotogenično drvo, uz prolaznike i dojam hladnoće.-) agni, 2025-02-11 21:53:47 |
|
|
lijepa djevojka i fotka:-) agni, 2025-02-11 21:52:17 |
|
|
predobar dokument , staro ode, novo dođe:-) agni, 2025-02-11 21:45:51 |
|
|
sasvim ugodno u kvartetu:-) agni, 2025-02-11 21:45:03 |
|
|
počivao u miru:-( agni, 2025-02-11 21:42:56 |
|
|
Agni, hvala puno na čestitki za rođendan. I ja vama želim sve najbolje i puno sreće. petarlackovic, 2025-02-11 15:13:25 |
|
|
Fina rasvjeta i ton obrade... akartyg, 2025-02-11 12:55:13 |
|