|
|
Lijepo i nekako mirno. klimpaklimpa, 2025-02-03 21:45:53 |
|
|
Fantasticna! nikolamanitou, 2025-02-03 21:29:54 |
|
|
Cestitam, dragi susjedi! nikolamanitou, 2025-02-03 21:27:24 |
|
|
odlična FotoMachak, 2025-02-03 21:08:23 |
|
|
krasan FotoMachak, 2025-02-03 21:06:39 |
|
|
pročitat damir007, 2025-02-03 20:53:26 |
|
|
dobar dokumen.foto. Ajd neka bude, da se i studenti probude! agni, 2025-02-03 20:50:53 |
|
|
Lijepo, lijepo! klun, 2025-02-03 20:47:31 |
|
|
s obzirom da je prva, sačekati ću i iduće..za dojam:-))) agni, 2025-02-03 20:46:24 |
|
|
"Astronomski sat, koji se nalazi na tornju Orloj. Jedan je od najstarijih astronomskih satova na svijetu. Sastoji se od tri dijela: na gornjem su dijelu mehaničke figurice koje izlaze svaki puni sat kada sat zvoni, ispod njih je astronomski sat koji prikazuje položaj Sunca, Mjeseca i razne astronomske detalje, a pod njim je kalendar s horoskopom.itd ..." morala sam proguglati ovu zanimljivost ,da vidim što je! agni, 2025-02-03 20:35:36 |
|