|
|
lijepo si ju opisao u naslovu:-) agni, 2025-01-15 22:35:18 |
|
|
ova mi je baš lijepa ,uz bohek:-) agni, 2025-01-15 22:29:16 |
|
|
poptpisujem kolege :-) agni, 2025-01-15 22:07:55 |
|
|
jako lijepo uhvaćeno u kadar ,simetrija trga i s prolaznicom (koje se ne viđaju često) ,bravo za klik! agni, 2025-01-15 21:56:06 |
|
|
uz muzički klasik-laganini,idiličan ,skladan kadar u kome svjetlo otkriva rumeni kolorit prirode ,i dakako ugodan komadić mora:-) agni, 2025-01-15 21:52:41 |
|
|
lijep kadar, zanimljivo vidjeti ,izražajna fotka:-) agni, 2025-01-15 21:45:16 |
|
|
tenkju svima =) FotoMachak, 2025-01-15 20:28:21 |
|
|
Sviđa mi se. FotoMachak, 2025-01-15 10:03:48 |
|
|
Što je to na nebu? Kineski lampioni? FotoMachak, 2025-01-15 10:03:17 |
|