|
|
dobra :) vipe, 2025-01-12 23:31:07 |
|
|
zanimljiv kut snimke, linije ograde i sjaj rive uz fino popunjeno nebo:-) agni, 2025-01-12 23:13:06 |
|
|
po prepoznatljivoj recepturi - odličnog rezultata:-) agni, 2025-01-12 23:07:20 |
|
|
fotka s naslovom i pričom, odlično kafička:-) agni, 2025-01-12 23:05:41 |
|
|
slažem se s gornjim komentarima, dobar urbani dim i magla:-) agni, 2025-01-12 23:00:34 |
|
|
ako je ovo prozoraska imaš fotogenično dvorište,ljupka je ova stazica i izoštrenost osnježenih djevojčica:-) agni, 2025-01-12 22:43:32 |
|
|
zgodna žuta zvijezda! Da je podloga mirnija došla bi marljiva radilica više do izražaja:-) agni, 2025-01-12 22:40:03 |
|
|
uz zanimljiv prvi plan i kolorit ,lijepa fotka:-) agni, 2025-01-12 22:33:46 |
|
|
Hvala puno! goranx78, 2025-01-12 21:51:48 |
|
|
Hvala puno! Hvala Gerd, i ja mu se radujem ko malo dijete. Valjda nam je to ostalo iz djetinjstva. goranx78, 2025-01-12 21:51:22 |