|
|
scena topla ,a zimska.. je ,i kod nas ga je bilo nekoliko dana ,te 2012 god.:-) agni, 2024-12-13 21:00:09 |
|
|
da pogledala sam cijeli album iz 2012 god -odlične fotke ,a i za sjećanje! agni, 2024-12-13 20:58:45 |
|
|
krasno ulovljeno...,) gres, 2024-12-13 20:20:10 |
|
|
Sretan ti rođenidan, dragi prijatelju!...;) gres, 2024-12-13 20:18:13 |
|
|
Nastavak ulice Prečko! Nekad je to bilo izdvojeno vojno skladište kasarne JNA koja se nalazila na uglu Ljubljanske i Zagrebačke ulice ( sada su tamo POS-ovi stanovi i nova crkva)! klun, 2024-12-13 19:00:59 |
|
|
Hvala vam! goranx78, 2024-12-13 09:30:24 |
|
|
Hahaha - e ovo je ulov Incognito, 2024-12-13 08:01:25 |
|
|
Ima ona dobra od St!llnessa: [url=https://youtu.be/Gz7ozx9y05M?si=kXk1xahV2ICIXu-u]Split banana[/url]. klimpaklimpa, 2024-12-12 22:16:53 |
|
|
Ova je malo poletovska... možda i zbog okvira... klimpaklimpa, 2024-12-12 21:59:31 |
|
|
odličan dokument ..na žalost jedan od problema:( agni, 2024-12-12 20:43:03 |