|
|
lijepo, ugođajno kliknuto-u prolazu:-) agni, 2024-12-10 17:22:14 |
|
|
interesantna svjetla ,živost ulice,osoba u okviru prozora, gradska slika puna oku, bravo:-) agni, 2024-12-10 17:21:20 |
|
|
koji divan krajolik:-) agni, 2024-12-10 17:11:50 |
|
|
bravo, pogodak u zrcalu ..i dojam snježnosti:-) agni, 2024-12-10 17:05:39 |
|
|
odličan snimak triju generacija i vrijedna uspomena:-) agni, 2024-12-10 17:04:48 |
|
|
je,ništa se ne vidi ,oprez! agni, 2024-12-10 17:03:12 |
|
|
i meni su lijepi ovi suzni kružići ,kao male krune oko maslina:-) agni, 2024-12-10 17:02:32 |
|
|
Zahvaljujem ! Batos, 2024-12-10 13:37:45 |
|
|
Minimalac - maksimalac... ZELJKODEBELJKO, 2024-12-10 07:08:32 |
|
|
predobro...;) gres, 2024-12-10 01:43:55 |
|