|
|
Brusim grlo za punčeve! Didokles, 2024-11-27 10:30:48 |
|
|
Jako lijepo! goranx78, 2024-11-27 09:32:19 |
|
|
odlična! masami, 2024-11-27 08:56:58 |
|
|
Hvala Agni, to je moj fotografski put, često često ovijen oblacima i nekih drugih asocijacija.
hvala Suludo. Zoopolis, 2024-11-27 05:29:40 |
|
|
hvala ti:-)) agni, 2024-11-27 00:58:18 |
|
|
predivan krajolik i kolorit! agni, 2024-11-26 20:41:35 |
|
|
Još bolje za grickati (sušena japanska jabuka) Miskica, 2024-11-26 20:13:38 |
|
|
upravo kako je pisoj napisao,bravo.-) agni, 2024-11-26 20:07:31 |
|
|
jako lijepo si kliknuo motiv,savinuta grane, niska maslina i kapi ( listovi su oštriji od maslina što se dalo lako rješiti uz malo šarpa, probala sam):-)) agni, 2024-11-26 20:03:45 |
|
|
baš lijepo odrađen motiv i fotka:-)) agni, 2024-11-26 19:52:13 |