|
|
Srećom, nije u tunelu kojeg bojanje treba plaćati milijune puta više nego je dlaka u pinelu... ZELJKODEBELJKO, 2024-11-11 11:31:47 |
|
|
Vodomarić u potočiću obrok mogući gleda, ne da mu se zaroniti u vodu temperature leda... ZELJKODEBELJKO, 2024-11-11 11:30:25 |
|
|
Poezija :) prolaznik, 2024-11-10 23:25:11 |
|
|
Ovo uleti samo jednom u životu...odlično! prolaznik, 2024-11-10 23:20:12 |
|
|
zanimljivo i dobar snimak:-) agni, 2024-11-10 23:15:29 |
|
|
lijepo ,čisto, bravo za klik, (nebo mu je pod nogama ..):-) agni, 2024-11-10 23:11:26 |
|
|
poetičan naslov, zanimljiv tekst , uz pratnju dobre fotke,nadasve kreativno:-) agni, 2024-11-10 23:05:26 |
|
|
drage su mi povijesne , sviđa mi se,lijepo odrađeno obostrano:-) agni, 2024-11-10 22:55:27 |
|
|
Hvala Kazuya, 2024-11-10 20:54:18 |
|
|
Prave boje jeseni! superjura, 2024-11-10 14:20:31 |
|