© copyright 2011 - 2026 HrvojeCrnjak
LJEPOTICA
| nonac [13. 12. 2011.] | Puno bolje izgleda nego u novinama!!!! Bravo majstore |
| ico00 [13. 12. 2011.] | Nevjerojatno dobar ulov. Zavidim |
| BlueVeki [13. 12. 2011.] | fotka je više nego odlična. A što se tiče loga, nemoj njima više nagrđivati svoje fotke pa te više nitko ne bude pilio! OK! :)) |
| Febivjetar [13. 12. 2011.] | strava od fotke. kaj reć? izvrsna! pljesk, pljesk, pljesk |
| HrvojeCrnjak [13. 12. 2011.] | Hvala, BlueVeki ovu fotku ne dam tek tako svima :) |
| Domac [13. 12. 2011.] | clap clap clap clap clap |
| Coguar [13. 12. 2011.] | krasno |
| alpi [13. 12. 2011.] | nevjerojatno dobra, bravo |
| HrvojeCrnjak [13. 12. 2011.] | Hvala :) Zaboravija sam napisati: pogledati u većoj rezoluciji |
| dugi1 [13. 12. 2011.] | Odlična!! |
| DejanHN [13. 12. 2011.] | :O ja sam bio srecan ko malo dijete kad sam uhvatio 6 od jednom :D a sta bi tek bilo da sliko ovo ? -.- svaka cast :)5+ |
| jpogorilic [13. 12. 2011.] | E svaka čast Hrvoje, ono što je je...Bravo! |
| Zelena [13. 12. 2011.] | krasotica.... |
| zum [13. 12. 2011.] | sjajno... |
| Sillmarill [13. 12. 2011.] | moj naklon :) svaka čast! |
| Sillmarill [13. 12. 2011.] | moj naklon :) svaka čast! |
| Suzanna [13. 12. 2011.] | Uh, uh.. moćna fotka puna energije ;) |
| josip13os [13. 12. 2011.] | Strasan ulov! Svaka cast! |
| omot [13. 12. 2011.] | Fenomenalna...jedino mi nije jasno da li krešimirov grad još postoji? :-))) Izgleda kao da je katedrala dobila ovu struju kojom je grad osvjetljen... |
| tomi [13. 12. 2011.] | odlična! |
| kauboj [13. 12. 2011.] | odličan momenat |
| Swen11 [13. 12. 2011.] | svaka čast na ulovu! |
| smichyclass [13. 12. 2011.] | ...odlično svaka čast... ;) |
| vipe [13. 12. 2011.] | biće para :)))) |
| etna [13. 12. 2011.] | ... jako lijepo fotkano ..., a ne mogu izdržat glede "loga", to ti nije trebalo na ovoj krasnoj fotki ...:):) |
| Woosh [13. 12. 2011.] | Jaaaako dobro! |
| boriszulj [13. 12. 2011.] | Da bih riječ rekao! |
| rooki [13. 12. 2011.] | svaka čast!! |
| stubazg [13. 12. 2011.] | ++++ :) |
| chocolaterie [13. 12. 2011.] | Svaka čast Hrvoje! Bravo!! |
| eclipse [13. 12. 2011.] | baš mi je drago da si ti ovo ulovija! :) |
| fotorax [13. 12. 2011.] | Odlican ulov! nego moras malo bolju zastitu postaviti za ovakve uradke, jer ovo sto si postavio uklanja se u PS-u za minut, a poznato nam je sta se vec desava okolo. A vec postavljanje vece rezolucije je malo nezgodno. |
| spiljar [13. 12. 2011.] | čestitke...krasna fotografija :)) |
| MataB [13. 12. 2011.] | Bravo Meštre |
| oggy30 [13. 12. 2011.] | :))) |
| iki [13. 12. 2011.] | bravo |
| Ramone [13. 12. 2011.] | čestitam, izvrsna je |
| Z-foto [13. 12. 2011.] | osim što smetaju slova odlična fotografija... |
| plivadon [13. 12. 2011.] | bravoo |
| zveki [13. 12. 2011.] | Moje čestitike za fotku dana. Vodeni žig si trebao staviti diskretno :)) Ali, ovo sam samo ja |
| gres [14. 12. 2011.] | Što je tako lampalo po ovakvoj bonaci!??? Fotka je veličanstvena, izuzetno lijepa! :) |
| alfa91 [14. 12. 2011.] | Slažem se sa svim komentarima :). Pozdrav!! |
| bormi [14. 12. 2011.] | fantasticna:) |
| bumbeta [14. 12. 2011.] | sve je rečeno, osim, nastavi nas uveseljavat lijepim fotografijama |
| HrvojeCrnjak [14. 12. 2011.] | Što reći? Puno hvala svima na komentarima i pregledavanju. U jedan dan preko 1000 pogleda na sliku. Nadam se da će smisliti neku bolju zaštitu za copy/paste/printscreen. Do tada ću vas i dalje ovako maltretirat na svojim "extra" fotkama. |
| lebicada [14. 12. 2011.] | bravo na vrhunskom ulovu..čestitam:) |
| sina-s [14. 12. 2011.] | vrhunski ulov :) |
| si-gor [14. 12. 2011.] | Odlična fotka. Naručito mi se sviđaju fotke na kojima munja udara u nešto konkretno - kad munja ima cilj. Bravo. |
| nevera [15. 12. 2011.] | uff....bravo! |
| piksel [17. 12. 2011.] | fenomenalno!Bravo!!! |
| miro1 [16. 01. 2012.] | bravo |
| Klik-Kid [16. 01. 2012.] | potpisujem |
| tash [19. 03. 2012.] | mrakaca! cestitam! :) |
| HrvojeCrnjak [31. 03. 2012.] | Biti će izložena na Salonu fotografije Vinkovci 2012 :) |
| BijeliMag [31. 03. 2012.] | Čestitke! Mrak ulov. :) |
| roni [31. 03. 2012.] | fenomenalno,bravo |
| sebastian [01. 04. 2012.] | Čestitam! |
| prolaznik [14. 04. 2012.] | ovo se ne viđa svaki dan a kamoli ufotka :)...izvrsno! |
| filiplphoto [14. 04. 2012.] | odlična :) |
| alpi [14. 04. 2012.] | fantastična fotka, bravo! |
| MDjURIC [09. 05. 2012.] | Šta reći osim svaka čast... Ovo je jedna od bolje ulovljenih munja po meni... BRAVO |
| robespier [25. 08. 2012.] | Prava struja...:) |
| entoni [18. 12. 2012.] | Eto nekako sam preskocio ovu ljepoticu,Hrvoje svaka cast na ulovu i izvedbi...!!! Ovaj kadar je trebalo isplanirati i uz malo srece voila eto kapitalca :) |
| Zepyus [08. 01. 2013.] | sve je rečeno... super fotka! :) |
| Sumrak [26. 02. 2013.] | jebateled sramota da san je tek sad vidija :O EXTRA!!!!!!! |
| HrvojeCrnjak [26. 02. 2013.] | Hvala ljudi :) |
| limijer [10. 08. 2013.] | Sretan rodjendan! :) Jos mnogo dobrih ekspozicija! |
Nemate ovlasti aktivnog sudjelovanja. Morate biti registrirani i prijavljeni.
Zbog nekog doista blesavog EU zakona dužni smo vas informirati da i naš Fotozine rabi cooki-e (kažu da su to “kolačići”) kao i valjda 99.999% stranica na kugli zemaljskoj. Za izvan nje nemamo informacija. S tim keksima mi ne otkrivamo vašu dob, visinu, debljinu, sposobnost kadriranja, lažiranje exifa i niš takvoga, već nam samo pomažu da se logirate i tak to. A kaj sad možete? kliketnut dole i reć poruci izazvanoj idiJotskim zakonom adio… (A mi smo vas zakonski informirali :P ;))