© copyright 2009 - 2026 rianna
no turning back
| GoSt [10. 11. 2009.] | Sviđa mi se. |
| rianna [10. 11. 2009.] | ..ma ne znam zasto su mi opet ovako velike...mrzim to..moram ih jos smanjiti onda.... |
| NickyBlack [10. 11. 2009.] | jedna od meni tako dragih glerija :) samo cu potpisat GoSt-a :) |
| rianna [10. 11. 2009.] | Tnx nikolina.....:) |
| adain [10. 11. 2009.] | da,zaista, ponekad nema vraćanja...predobra fotka :) |
| biljana [10. 11. 2009.] | I opet jako dobro, vizuelna poezija! |
| GoSt [29. 12. 2009.] | ugodni ti blagdani - izdajico :PP |
| vipe [16. 07. 2010.] | sretan ti rođendan, veselo isčekujemo tvoj povratak :))) |
| kkatic [16. 07. 2010.] | sretan rođendan :) |
| FotoMachak [16. 07. 2010.] | sretan ti rođendan, veselo isčekujemo tvoj povratak :))) |
| rianna [16. 07. 2010.] | Hvala ljudi...ove godine preskačem rođendan i ostajem na 30.::))) |
| AryaUnderfoot [16. 07. 2010.] | Sretan rođendan! |
| Foto-Kale [16. 07. 2010.] | sretan rođendan |
| GoSt [16. 07. 2011.] | ja se još uvijek nadam... sretan ti roćkas :)) |
| FotoMachak [16. 07. 2011.] | sretan ti rođendan, veselo isčekujemo tvoj povratak :))) |
Nemate ovlasti aktivnog sudjelovanja. Morate biti registrirani i prijavljeni.
Zbog nekog doista blesavog EU zakona dužni smo vas informirati da i naš Fotozine rabi cooki-e (kažu da su to “kolačići”) kao i valjda 99.999% stranica na kugli zemaljskoj. Za izvan nje nemamo informacija. S tim keksima mi ne otkrivamo vašu dob, visinu, debljinu, sposobnost kadriranja, lažiranje exifa i niš takvoga, već nam samo pomažu da se logirate i tak to. A kaj sad možete? kliketnut dole i reć poruci izazvanoj idiJotskim zakonom adio… (A mi smo vas zakonski informirali :P ;))