© copyright 2007 - 2026 she_she
jedna mala ulica
| manchi [25. 12. 2007.] | joj sjajno mi je to...sjetila sam se svog boravka u Amsterdamu...tamo imaš šta slikat danima... Delfi su mrak također!!! |
| omot [25. 12. 2007.] | Ima dušu. Odlična |
| slyway [25. 12. 2007.] | SRETAN RODJENDAN! :* |
| samir [25. 12. 2007.] | zanimljiva perspektiva ! sretan rodos und bozic ooooo |
| Twisted [25. 12. 2007.] | sretan rođendan ispod ove jako dobre fotke :))) |
| Iwana [25. 12. 2007.] | mmmmmmm....Amsterdam.... lijepo |
| darinka [25. 12. 2007.] | odlična! |
| mini [25. 12. 2007.] | Kako kaže omot, ima dušu, odličan kadar, bravo!! I još jednom sretan rođendan!!! |
| matkovsmatko [25. 12. 2007.] | potpisujem i pridruzujem se cestitkama sretan rodjendan :)) |
| she_she [27. 12. 2007.] | :) hvala ljudi... |
| manchi [13. 10. 2008.] | odmah sam još na thumbu pomislila da je Amsterdam ...fino!!! |
| Sheky [25. 12. 2008.] | sretan! :) |
| Toco1980 [25. 12. 2008.] | lijepa ulica, lijepe kućice... :) |
| she_she [09. 01. 2010.] | :) |
Nemate ovlasti aktivnog sudjelovanja. Morate biti registrirani i prijavljeni.
Zbog nekog doista blesavog EU zakona dužni smo vas informirati da i naš Fotozine rabi cooki-e (kažu da su to “kolačići”) kao i valjda 99.999% stranica na kugli zemaljskoj. Za izvan nje nemamo informacija. S tim keksima mi ne otkrivamo vašu dob, visinu, debljinu, sposobnost kadriranja, lažiranje exifa i niš takvoga, već nam samo pomažu da se logirate i tak to. A kaj sad možete? kliketnut dole i reć poruci izazvanoj idiJotskim zakonom adio… (A mi smo vas zakonski informirali :P ;))