© copyright 2007 - 2026 beky1
škura bura
| sokol [08. 11. 2007.] | Fenomenalno, ne znam ali zaista ima kadrova gdje boja sve pokvari, razbije i uništi onu decentnu dozu mistike koja fotografiji tako dobro stoji, dobro takvih primjera nema puno ali u deset posto primjera crno bjela fotografija puno je zanimljivija i upečatljivija nego ona u boji. Ovo je jedan primjer koji otvara prostor mašti i razmišljnju, snaga koju je crno bjelo dalo ovoj fotografiji mislim da bi se sa bojom teško dobila, mogu samo reći jedan veliki bravo ! |
| MICI [08. 11. 2007.] | više nego lipo |
| tomar [08. 11. 2007.] | odlična beky! |
| MarinoK [08. 11. 2007.] | Fenomenalna ide u favorite :)) |
| sanda [08. 11. 2007.] | evo je opet ;), impresivna, jos skurija... |
| mir0 [08. 11. 2007.] | dobra do bola:)Jel to Velebit ?? |
| mir0 [08. 11. 2007.] | e dobar si rub pogodio , to sam zaboravio komentirati:)) |
| beky1 [08. 11. 2007.] | hvala, hvala svima, posebno sokolu :)) |
| beky1 [08. 11. 2007.] | je, Velebit mirO :)) |
| fuji [08. 11. 2007.] | Bravo ljudino ova je puno moćnija od obojane:) Evo i ja je spuštam u Fav |
| beky1 [08. 11. 2007.] | hvala fuji :)) |
| sagita [08. 11. 2007.] | Vrhunski Beky, baš Sokol dobro kaže! :) |
| zdens [09. 11. 2007.] | Vrhunska! |
| Colle [09. 11. 2007.] | ova je također super, dobra fotka u svim verzijama je dobra |
| beky1 [09. 11. 2007.] | hvala ekipa :)) |
| zaja [09. 11. 2007.] | dramaticna atmosfera docarana na maestralan nacin:) |
| beky1 [10. 11. 2007.] | hvala zaja :)) |
| JAZZer [30. 12. 2007.] | fenomenalna, jaka/upečatljiva... atmosfera i scena za prste polizat!!! ;) Bravo! |
| Gea [03. 01. 2008.] | vrhunska |
| Joki [13. 02. 2008.] | njam ! :)) |
| beky1 [13. 02. 2008.] | hvala JAZZ, Gea, Joki :)) |
| Joki [15. 02. 2008.] | sretan rođendan :))))) |
| norah [19. 02. 2008.] | ufff, baš škura bura! izvrsno!!! |
| agni [24. 02. 2008.] | snažna fotka.. |
| FotoMachak [31. 07. 2008.] | Bravo. Izvrsna Bernardo. Predobra atmosfera :) |
| beky1 [01. 08. 2008.] | hvala :) |
| Joki [12. 11. 2009.] | čisto da podsjetim ljude na ovu fotku :)) |
| fuji [12. 11. 2009.] | Hvala Joki:))) Ja je imam još na zidu:))) |
| beky1 [13. 11. 2009.] | e, to je bio taj trenutak i nikad više :) Hvala Joki :)) |
| agni [15. 11. 2009.] | izvrsna:-))) |
Nemate ovlasti aktivnog sudjelovanja. Morate biti registrirani i prijavljeni.
Zbog nekog doista blesavog EU zakona dužni smo vas informirati da i naš Fotozine rabi cooki-e (kažu da su to “kolačići”) kao i valjda 99.999% stranica na kugli zemaljskoj. Za izvan nje nemamo informacija. S tim keksima mi ne otkrivamo vašu dob, visinu, debljinu, sposobnost kadriranja, lažiranje exifa i niš takvoga, već nam samo pomažu da se logirate i tak to. A kaj sad možete? kliketnut dole i reć poruci izazvanoj idiJotskim zakonom adio… (A mi smo vas zakonski informirali :P ;))