© copyright 2007 - 2026 beky1
starine
| Colle [14. 06. 2007.] | zanimljivo i efektno |
| beky1 [15. 06. 2007.] | hvala Colle:) |
| JelenaP [15. 06. 2007.] | lijepo si uklopio boje! |
| beky1 [15. 06. 2007.] | hvala:) |
| Ogiboy [18. 06. 2007.] | Lijepo uočen motiv. Osjeća se život. |
| beky1 [18. 06. 2007.] | Još se tu živi.Hvala:) |
| loner [24. 07. 2007.] | Svidjam! :) |
| beky1 [24. 07. 2007.] | hvala ioner :) |
| crNa_ovCA [15. 02. 2008.] | svidjan jako-sritan rodjendan! |
| lady_D [15. 02. 2008.] | i meni se ova sviđa :) sretan rođendan! :) |
| norah [19. 02. 2008.] | baš mi se sviđa. favorit!!! |
| tatjana [09. 05. 2008.] | predivna estetika!!!likova ljepota:))) |
| Katalinic [06. 06. 2008.] | Lipe su ti ove starine. |
| beky1 [07. 06. 2008.] | hvala ekipa :)) |
| bile [16. 10. 2009.] | Ova je galerija definitivno kruh za moje zube. Odličan kadar! |
| beky1 [17. 10. 2009.] | hvala bile :) |
| jpogorilic [11. 01. 2010.] | ovo je stvarno starina ,, negdje u Ražancu Miletiću prekrasno |
Nemate ovlasti aktivnog sudjelovanja. Morate biti registrirani i prijavljeni.
Zbog nekog doista blesavog EU zakona dužni smo vas informirati da i naš Fotozine rabi cooki-e (kažu da su to “kolačići”) kao i valjda 99.999% stranica na kugli zemaljskoj. Za izvan nje nemamo informacija. S tim keksima mi ne otkrivamo vašu dob, visinu, debljinu, sposobnost kadriranja, lažiranje exifa i niš takvoga, već nam samo pomažu da se logirate i tak to. A kaj sad možete? kliketnut dole i reć poruci izazvanoj idiJotskim zakonom adio… (A mi smo vas zakonski informirali :P ;))