© copyright 2010 - 2026 arsenialupen
....
| gogoya [15. 11. 2010.] | ... i svima pričam da te znam! ;) |
| arsenialupen [15. 11. 2010.] | ma daaaaaaaaaajjjjjj...ja mislim da nisam bas zasluzila takvu titulu...znas ti koliko ja jos fusarim ;)))))) |
| looca [15. 11. 2010.] | odlicno! |
| kiki-9 [15. 11. 2010.] | finjak mrezasti! |
| rista [15. 11. 2010.] | Meni je ovo odlično a da mi je znati objektiv kojim je snimljeno... :) |
| arsenialupen [15. 11. 2010.] | 17-50, 2,8..hvala |
| zum [15. 11. 2010.] | sjajno.... |
| ksenija_s [15. 11. 2010.] | sve na svom mjestu, prava lutka sa naslovne strane! +++ |
| arsenialupen [15. 11. 2010.] | hvala |
| rico_ST [15. 11. 2010.] | žena pauk, lipo! |
| DavorSmokovic [15. 11. 2010.] | ma, kad nisam do sada, evo upravo ću te pohvalit i reć da mi se sviđa ova kao i većina tvojih fotki koje sam do sada vidio :-) |
| fiuuu [15. 11. 2010.] | Meni odlična i sa stilom! |
| arsenialupen [15. 11. 2010.] | hvala |
| Skywalker [15. 11. 2010.] | moj favorit iz serije, bravo |
| stubazg [15. 11. 2010.] | ++++ |
| Morgoth [15. 11. 2010.] | +++++ |
| MataB [15. 11. 2010.] | maisterwerk |
| arsenialupen [15. 11. 2010.] | hvala puno |
| rudla [15. 11. 2010.] | fenomenalno arseniovski :) |
| arsenialupen [15. 11. 2010.] | ;) |
| River [16. 11. 2010.] | Najbolja iz serije ! :) |
| arsenialupen [16. 11. 2010.] | hvala svima |
| vipe [18. 11. 2010.] | najbolja mi u odličnoj seriji :) |
| edd [18. 11. 2010.] | sviđam |
| arsenialupen [18. 11. 2010.] | Hvala |
| agni [19. 11. 2010.] | mogu samo ponoviti kolege, model je ko riba u vodi, a bome i ti!!! |
| arsenialupen [08. 02. 2011.] | ;) |
| igoko [19. 02. 2011.] | Praise! mrak ! ! ! me uzmes na naukovanje? :) |
| Starfish [18. 03. 2011.] | Ljepa fotka, i model. Sretan ročkas! :) |
| tonci [15. 08. 2011.] | Meni se sviđa ovaj uradak! XAPAIIIO! |
| goja1510 [29. 03. 2013.] | Odlican uradak! |
Nemate ovlasti aktivnog sudjelovanja. Morate biti registrirani i prijavljeni.
Zbog nekog doista blesavog EU zakona dužni smo vas informirati da i naš Fotozine rabi cooki-e (kažu da su to “kolačići”) kao i valjda 99.999% stranica na kugli zemaljskoj. Za izvan nje nemamo informacija. S tim keksima mi ne otkrivamo vašu dob, visinu, debljinu, sposobnost kadriranja, lažiranje exifa i niš takvoga, već nam samo pomažu da se logirate i tak to. A kaj sad možete? kliketnut dole i reć poruci izazvanoj idiJotskim zakonom adio… (A mi smo vas zakonski informirali :P ;))