© copyright 2012 - 2026 Robur
foto br. 549559
| gres [07. 11. 2012.] | finoooo! ;) |
| Woosh [07. 11. 2012.] | super,dada |
| plivadon [07. 11. 2012.] | odličnoo |
| Twisted [07. 11. 2012.] | divno :) |
| blue [07. 11. 2012.] | fino, mi lajk kompoziciju i svijetlo, samo mi nije jasno jesi ovo dodao malo flasha u prvom planu? |
| Robur [07. 11. 2012.] | Jesam malo, radi refleksije |
| Korana [07. 11. 2012.] | jako lijepo ...... al mene je sokol zarazio čistom prirodom pa bih rado vidjela kadar bez čamca :))))) |
| Robur [07. 11. 2012.] | Jesam malo, radi refleksije |
| Parmenid [07. 11. 2012.] | Prekrasna. |
| NeRa [07. 11. 2012.] | Meni paše čamac s tragovima prohujalih vremena... lijepo:) |
| lavica [07. 11. 2012.] | Za deset |
| anix [07. 11. 2012.] | odlična |
| Robur [07. 11. 2012.] | Hvala vam! |
| goja1510 [07. 11. 2012.] | lijepo! Krasan ugodaj! |
| dvelikin [07. 11. 2012.] | Fina ! |
| Robur [25. 11. 2012.] | Hvala! |
| ljiljana [28. 01. 2013.] | predivna :)) da ne duljim i idem pojedinačno... pogleda na fejsu slike su MRAK svaka čast bravo |
| Robur [03. 02. 2013.] | Hvala ljiljana |
Nemate ovlasti aktivnog sudjelovanja. Morate biti registrirani i prijavljeni.
Zbog nekog doista blesavog EU zakona dužni smo vas informirati da i naš Fotozine rabi cooki-e (kažu da su to “kolačići”) kao i valjda 99.999% stranica na kugli zemaljskoj. Za izvan nje nemamo informacija. S tim keksima mi ne otkrivamo vašu dob, visinu, debljinu, sposobnost kadriranja, lažiranje exifa i niš takvoga, već nam samo pomažu da se logirate i tak to. A kaj sad možete? kliketnut dole i reć poruci izazvanoj idiJotskim zakonom adio… (A mi smo vas zakonski informirali :P ;))