© copyright 2008 - 2026 angeldust
budapest parlament
| memex [02. 07. 2008.] | mnogo lepo mnoogoooooo |
| Stash [02. 07. 2008.] | Skidam kapu Ivo! =) Fav! |
| angeldust [02. 07. 2008.] | hvala vam :) |
| tomine [02. 07. 2008.] | nesvakidasnje :) |
| Zeljac [02. 07. 2008.] | Odlična :)))! |
| Korana [02. 07. 2008.] | Jako lijepo! |
| angeldust [02. 07. 2008.] | :) |
| pavac [02. 07. 2008.] | predobro:)))) |
| Double [02. 07. 2008.] | ufff. Jako dobro. |
| crNa_ovCA [03. 07. 2008.] | Haha, znan te tico dok si pticica bila :))) odlicno ovo i welcome tu! :) |
| igica [03. 07. 2008.] | Majstorija!Svaka čast...itd! |
| igor1986 [03. 07. 2008.] | Odlična mi je!Svaka čaat! |
| buraz [04. 07. 2008.] | Zanimljiva skroz |
| 600 [04. 07. 2008.] | jako lijepo! Super obrada;) |
| angeldust [04. 07. 2008.] | :) |
| Bidai [04. 07. 2008.] | prva liga zapad |
| kkatic [04. 07. 2008.] | izgleda kao igračka :) Budimpešta je jedan od meni najljepših gradova u Europi...bar što se građevina tiče...izvrsna obrada |
| Deckard [22. 07. 2008.] | Fenomenalno. |
| Robi-svarogh [16. 03. 2009.] | vidi vidi...tko je ovdje...ljepa ti je ova fotka..sretan rođendan btw, puno sreće i ljubavi i dobrih žurki. ;) |
| kkatic [16. 03. 2009.] | sretan rođendan :) |
| sika [16. 03. 2009.] | Sretan rođendan i od mene pod ovu lijepotu |
| Nave [16. 03. 2009.] | Sretan rodendan! |
| maya44 [16. 03. 2010.] | SRETAN ROĐENDAN!!!!izvrsna fotografija;) |
Nemate ovlasti aktivnog sudjelovanja. Morate biti registrirani i prijavljeni.
Zbog nekog doista blesavog EU zakona dužni smo vas informirati da i naš Fotozine rabi cooki-e (kažu da su to “kolačići”) kao i valjda 99.999% stranica na kugli zemaljskoj. Za izvan nje nemamo informacija. S tim keksima mi ne otkrivamo vašu dob, visinu, debljinu, sposobnost kadriranja, lažiranje exifa i niš takvoga, već nam samo pomažu da se logirate i tak to. A kaj sad možete? kliketnut dole i reć poruci izazvanoj idiJotskim zakonom adio… (A mi smo vas zakonski informirali :P ;))