© copyright 2010 - 2026 karlstajber
pozdrav
| GoSt [19. 05. 2010.] | nešto mi poznata :) |
| karlstajber [19. 05. 2010.] | bila je na galeriji, pa sam je skinuo, pa vratio |
| Crni-Vitez [19. 05. 2010.] | lijepo...:)) |
| jpogorilic [19. 05. 2010.] | ohoho..super fotka |
| karlstajber [19. 05. 2010.] | hvala Marjane |
| karlstajber [19. 05. 2010.] | Josipe, ovo je relativno blizu tebe - Brijuni |
| enigma [19. 05. 2010.] | lijepa fotka |
| karlstajber [19. 05. 2010.] | hvala Borise |
| goki [19. 05. 2010.] | odlična:) |
| karlstajber [19. 05. 2010.] | hvala goki |
| eclipse [19. 05. 2010.] | prekrasna! :) |
| karlstajber [19. 05. 2010.] | hvala Borise |
| kokos101 [19. 05. 2010.] | dobar mahić :)) |
| tanja81 [19. 05. 2010.] | odlična mi :-)) |
| karlstajber [19. 05. 2010.] | tnx kokos i tanja |
| spetreko [20. 05. 2010.] | Evo nje natrag, vratila se, dolazi ljeto... Dobro jutro, izgleda da se mi, s ove strane brega najranije budimo! |
| karlstajber [20. 05. 2010.] | tnx. s ove strane brega - vrijedni i radišni |
| hac [20. 05. 2010.] | neka si ju ponovo digao i ja sam ju zapamtio.....dobra d;-) |
| karlstajber [20. 05. 2010.] | hvala hac |
| paul [20. 05. 2010.] | ...e ova je vrhunska |
| karlstajber [20. 05. 2010.] | tnx paul |
| zveki [20. 05. 2010.] | Zapamtio sam ovu. Dobro je što se vratila :))))) Spontano reagiranje na tvoj škljoc. Možda bi okomica bila bolja. Svejedno, čista petica :))) |
| karlstajber [20. 05. 2010.] | tnx |
| etna [21. 05. 2010.] | i tebi pozdrav ... lijepo :) |
| karlstajber [21. 05. 2010.] | pozz |
| punky [21. 05. 2010.] | odlična |
| karlstajber [21. 05. 2010.] | hvala punky |
| damac [02. 06. 2010.] | odlična |
| karlstajber [02. 06. 2010.] | hvala damac |
| Marinero [02. 06. 2010.] | Ova me može imat kad poželi... |
| jpogorilic [02. 06. 2010.] | i ja uzvraćam pozdrav.. uz super , |
| eclipse [02. 06. 2010.] | ajme Vlado dobra li je! :))))) |
| karlstajber [03. 06. 2010.] | hvala Marinero, Josipe i Borise |
| fuji [16. 06. 2010.] | Sretan rođendan!!!! |
| karlstajber [16. 06. 2010.] | hvala fuji |
| DEXTER [16. 06. 2010.] | SRETAN ROĐENDAN!!!!! :)))))))))))))))))))))))))))) |
| karlstajber [16. 06. 2010.] | hvala Dexster |
| roni [16. 06. 2011.] | Sretan rođendan!!! |
| Boddhi [16. 06. 2011.] | sretno ;o))) |
| karlstajber [16. 06. 2011.] | tnx roni i Boddhisatva |
| jpogorilic [28. 06. 2011.] | +5 |
| karlstajber [28. 06. 2011.] | tnx Josipe |
| ivanbile [05. 11. 2011.] | pozdrav :) |
| karlstajber [05. 11. 2011.] | pozz |
| miro1 [16. 01. 2012.] | super |
| karlstajber [16. 01. 2012.] | tnx miro |
| Natali [21. 05. 2012.] | sjajna fotografija :) |
| karlstajber [21. 05. 2012.] | tnx Natali |
| -Ante- [05. 08. 2012.] | Pozdravljam :) |
| karlstajber [05. 08. 2012.] | :))) |
Nemate ovlasti aktivnog sudjelovanja. Morate biti registrirani i prijavljeni.
Zbog nekog doista blesavog EU zakona dužni smo vas informirati da i naš Fotozine rabi cooki-e (kažu da su to “kolačići”) kao i valjda 99.999% stranica na kugli zemaljskoj. Za izvan nje nemamo informacija. S tim keksima mi ne otkrivamo vašu dob, visinu, debljinu, sposobnost kadriranja, lažiranje exifa i niš takvoga, već nam samo pomažu da se logirate i tak to. A kaj sad možete? kliketnut dole i reć poruci izazvanoj idiJotskim zakonom adio… (A mi smo vas zakonski informirali :P ;))