© copyright 2008 - 2026 karlstajber
Podravina
| baja [23. 11. 2008.] | Prekrasna! Ovoj ne treba nikakva obrada, ovako je savršena, svaka obrada bi je samo pokvarila. |
| kauboj [23. 11. 2008.] | fino!:) |
| Korana [23. 11. 2008.] | Potpisujem baju. Užitak, bravo! |
| karlstajber [23. 11. 2008.] | hvala |
| Patty [23. 11. 2008.] | prekrasna |
| acophoto [23. 11. 2008.] | jednostavno dobra! |
| karlstajber [23. 11. 2008.] | hvala |
| lady_D [24. 11. 2008.] | jako lijepo! :)) |
| karlstajber [24. 11. 2008.] | hvala lady |
| gres [25. 11. 2008.] | bajkovito - krasna fotka! :)) |
| karlstajber [25. 11. 2008.] | hvala gres |
| tash [25. 11. 2008.] | najs :) |
| vagabond [28. 11. 2008.] | DOBRA !! |
| karlstajber [20. 12. 2008.] | hvala |
| tash [20. 12. 2008.] | svidja mi se. |
| karlstajber [31. 12. 2008.] | hvala tash |
| tofa [15. 02. 2009.] | odlične boje |
| karlstajber [15. 02. 2009.] | hvala tofa |
| nedzib [22. 03. 2009.] | Dobra fotka. Sviđa mi se. |
| karlstajber [22. 03. 2009.] | hvala nedzib |
| OPOSUM [08. 10. 2009.] | Prekrasna! |
| karlstajber [08. 10. 2009.] | hvala OPOSUM |
| Kristinka [12. 10. 2009.] | moja Podravina je ipak najljepša...:) |
| karlstajber [13. 10. 2009.] | i moja |
| damirgavranovic [20. 10. 2009.] | lijepo, svidjam... |
| karlstajber [20. 10. 2009.] | hvala Damire |
| grizzlie44 [14. 11. 2009.] | prekrasna....:) |
| karlstajber [14. 11. 2009.] | hvala grizzlie44 |
| Korana [16. 06. 2010.] | Sretan ti rođendan! |
| karlstajber [16. 06. 2010.] | hvala Korana |
| goga65 [03. 08. 2010.] | Ovo može samo priroda!na nama je da to zabilježimo a tebi to jako dobro ide!! |
| karlstajber [03. 08. 2010.] | hvala goga |
| eye [21. 10. 2010.] | +++ |
| karlstajber [21. 10. 2010.] | tnx eye |
| moi [03. 11. 2010.] | boje bojice lijepe |
| karlstajber [04. 11. 2010.] | tnx moi |
| tkozna [16. 11. 2010.] | odlična |
| karlstajber [16. 11. 2010.] | tnx tkozna |
| AngelEyes [19. 11. 2010.] | ...naprosto prekokrasno...suvišna je svaka riječ...:) |
| karlstajber [20. 11. 2010.] | hvala Anita |
| Suzanna [25. 02. 2011.] | Lijepa.. točno grije :) |
| karlstajber [25. 02. 2011.] | tnx Suzana |
| darko1953 [26. 02. 2011.] | ovo treba vidjeti, bravo ! |
| karlstajber [26. 02. 2011.] | tnx Darko |
| damac [23. 05. 2011.] | jako mi se svidja |
| karlstajber [23. 05. 2011.] | tnx Damire |
| gigos [23. 06. 2011.] | volim ovakve |
| karlstajber [26. 06. 2011.] | tnx rogi |
| jill [26. 06. 2011.] | chairots of fire..odlična! |
| karlstajber [26. 06. 2011.] | tnx jill |
| danko93 [14. 10. 2011.] | Gdje je to u Podravini ?? :) |
| karlstajber [14. 10. 2011.] | ne znam točno (bilo je prije 2 godine), uglavnom, nedje od Virja prema Bjelovaru |
| danko93 [14. 10. 2011.] | Oo bili ste u Virju ? Kaj ste radili tamo ?:-) inace, zivim u Virju :-) |
| karlstajber [15. 10. 2011.] | često prolazim, nekad davno rođen sam tamo (na konaku), OBILAZIM |
| karlstajber [15. 10. 2011.] | htio sam staviti ovaj LINK |
| danko93 [15. 10. 2011.] | Znači ima i "Podravaca" ovdje :) |
| karlstajber [15. 10. 2011.] | ima kolko oćeš |
| Cirher [15. 05. 2012.] | Predivna. |
| karlstajber [15. 05. 2012.] | tnx Vlado |
| MaleniFotograf [04. 07. 2012.] | maksimalni kontrast--KO DASAM VANI IGLEDAM--- TO JE TO |
| karlstajber [04. 07. 2012.] | tnx Branko |
Nemate ovlasti aktivnog sudjelovanja. Morate biti registrirani i prijavljeni.
Zbog nekog doista blesavog EU zakona dužni smo vas informirati da i naš Fotozine rabi cooki-e (kažu da su to “kolačići”) kao i valjda 99.999% stranica na kugli zemaljskoj. Za izvan nje nemamo informacija. S tim keksima mi ne otkrivamo vašu dob, visinu, debljinu, sposobnost kadriranja, lažiranje exifa i niš takvoga, već nam samo pomažu da se logirate i tak to. A kaj sad možete? kliketnut dole i reć poruci izazvanoj idiJotskim zakonom adio… (A mi smo vas zakonski informirali :P ;))