© copyright 2009 - 2026 karlstajber
Zagorje
| eclipse [24. 01. 2009.] | lipi pogled! :) |
| enigma [24. 01. 2009.] | zakon pogled...lijepo |
| jelenko [24. 01. 2009.] | sviđa... |
| Patty [24. 01. 2009.] | prelijepa:) |
| karlstajber [24. 01. 2009.] | hvala vam |
| norah [24. 01. 2009.] | uuuuuu krasnooooo.... |
| Sharpeye [24. 01. 2009.] | fino! |
| tash [24. 01. 2009.] | drama... ali finih boja :) |
| Spanish_eyes [24. 01. 2009.] | predivno :) |
| ixus [24. 01. 2009.] | odlično!!!:) |
| karlstajber [24. 01. 2009.] | ..i vama, hvala |
| kokos101 [25. 01. 2009.] | lijepi pogled, nema kaj :)) |
| Disorder [25. 01. 2009.] | odlična |
| karlstajber [25. 01. 2009.] | hvala |
| paf_mrvica [25. 01. 2009.] | prekrasno |
| --- [25. 01. 2009.] | Uh, prekrasan pogled kao i fotografija. |
| karlstajber [25. 01. 2009.] | hvala |
| lady_D [26. 01. 2009.] | krasno :)) |
| karlstajber [10. 03. 2009.] | hvala lady_D |
| nolastarck [11. 04. 2009.] | magija,predivno |
| karlstajber [13. 04. 2009.] | hvala nolastark |
| gogoya [19. 04. 2009.] | krasan pogled! :) |
| karlstajber [19. 04. 2009.] | hvala gogoya |
| vexi [29. 04. 2009.] | Fenomenalan pogled... |
| karlstajber [29. 04. 2009.] | hvala vexi |
| sebo [29. 04. 2009.] | odlična |
| karlstajber [29. 04. 2009.] | hvala sebo |
| malija [16. 10. 2009.] | i ovo mi se svidja! |
| karlstajber [17. 10. 2009.] | hvala malija |
| Filipa23 [21. 10. 2009.] | e ovo je tako lipo!!!!!!!! svaka čast. |
| karlstajber [21. 10. 2009.] | hvala Filipa23 |
| damirgavranovic [08. 02. 2010.] | super... pozz |
| Brnistra [08. 02. 2010.] | jako lijepo :-) |
| karlstajber [08. 02. 2010.] | hvala damire i Brnistra |
| eye [09. 02. 2010.] | odlicna |
| karlstajber [09. 02. 2010.] | hvala eye |
| Damjanpix [16. 05. 2010.] | vrhunci među oblacima, prekrasno |
| karlstajber [16. 05. 2010.] | tnx |
| Edo [01. 06. 2010.] | odlično i hvala na čestitkama ... :) |
| karlstajber [01. 06. 2010.] | tnx |
| cinober [07. 08. 2010.] | odlićna fotografija... |
| karlstajber [07. 08. 2010.] | tnx cinober |
| Reisiger [27. 08. 2010.] | uf...predobra ;) |
| karlstajber [27. 08. 2010.] | tnx Lorena |
| digita [11. 09. 2010.] | lijepo ulovljen pogled... |
| karlstajber [11. 09. 2010.] | tnx |
| AngelEyes [14. 10. 2010.] | ...u prvi tren pomislih da su valovi koji se razbijaju o stijene...valove i stijene obožavam...ali...ovo mi je oduzelo dah...:) |
| karlstajber [14. 10. 2010.] | tnx Anita |
| Ciba [14. 10. 2010.] | Odlično!! |
| karlstajber [14. 10. 2010.] | tnx Ciba |
| stormbringer [02. 11. 2010.] | odlicna :) |
| karlstajber [02. 11. 2010.] | tnx stormbringer |
| moi [14. 11. 2010.] | wow¨bajka... |
| karlstajber [14. 11. 2010.] | tnx moi |
| floyd [14. 11. 2010.] | Super pogled i fotka. |
| horo-lulu [13. 12. 2010.] | wow |
| karlstajber [13. 12. 2010.] | tnx horo-lulu |
| IvanaX [28. 01. 2011.] | intenzivno odlično |
| karlstajber [28. 01. 2011.] | tnx Ivana |
| ajanovic [02. 02. 2011.] | DIVOTA... :) |
| karlstajber [02. 02. 2011.] | tnx ajanović |
| Swen11 [12. 03. 2011.] | Veternica ima odličan pogled... zakon fotka! |
| karlstajber [12. 03. 2011.] | tnx Swen11 |
| Pocka [30. 04. 2011.] | Zapanjujuće :) |
| karlstajber [30. 04. 2011.] | :))) |
| gigos [23. 06. 2011.] | jako dobro |
| karlstajber [26. 06. 2011.] | tnx rogi |
| stubazg [28. 10. 2011.] | iznimno :)) |
| karlstajber [28. 10. 2011.] | tnx stubazg |
| micato [07. 11. 2011.] | stvarno odlican pogled |
| karlstajber [07. 11. 2011.] | tnx micato |
| miro1 [16. 01. 2012.] | odlično |
| Skywalker [16. 01. 2012.] | potpisujem |
| karlstajber [16. 01. 2012.] | tnx miro i skywalker |
| Cirher [15. 05. 2012.] | Odlično. |
| karlstajber [15. 05. 2012.] | tnx Vlado |
| MaleniFotograf [26. 04. 2013.] | IZVANREDNO!! |
| karlstajber [26. 04. 2013.] | tnx Branko |
Nemate ovlasti aktivnog sudjelovanja. Morate biti registrirani i prijavljeni.
Zbog nekog doista blesavog EU zakona dužni smo vas informirati da i naš Fotozine rabi cooki-e (kažu da su to “kolačići”) kao i valjda 99.999% stranica na kugli zemaljskoj. Za izvan nje nemamo informacija. S tim keksima mi ne otkrivamo vašu dob, visinu, debljinu, sposobnost kadriranja, lažiranje exifa i niš takvoga, već nam samo pomažu da se logirate i tak to. A kaj sad možete? kliketnut dole i reć poruci izazvanoj idiJotskim zakonom adio… (A mi smo vas zakonski informirali :P ;))