© copyright 2009 - 2026 ksenija_s
Westhafen 02
| kkatic [15. 09. 2009.] | odlična verzija :) jako mi se sviđaju boje i cjelokupna atmosfera na fotki :) |
| LePro [15. 09. 2009.] | oo daaa... puno bolje :))) |
| GoSt [15. 09. 2009.] | sviđa mi se. |
| vmandic [15. 09. 2009.] | Au... kako je ovo izvdeno ako se može znati? :/ Predivno! :) |
| ksenija_s [15. 09. 2009.] | Izvedeno je heliopan nd 3,0 filterom, 17-40mm f4 L objektivom i eos 400d-om. Ekspozicija 30 sec, ili tako nesto, mozda 5 sec manje. Blenda 13, ISO 100-200, nisam sigurna. |
| ksenija_s [15. 09. 2009.] | P.S. Hvala svima na komentarima! |
| paf_mrvica [15. 09. 2009.] | o da, ovo je sjajan prizor:) |
| vmandic [15. 09. 2009.] | Još jednom, predobro... :)) Thnaks na info. |
| Sale_snake [15. 09. 2009.] | prekooooo krasnoooooo , jedino owe tockice me malchice smetaju što su vidljive u svjetlijim dijelovima rijeke, neznam jel je posprican objektiv il greška neka inace vrhuuuuuuuuuuuuuunska fotka ;) |
| ksenija_s [15. 09. 2009.] | Prasina na senzoru je to. Hvala! |
| vexi [16. 09. 2009.] | Ovo mi izgleda sjajno...svaka cast!!! |
| NadrKan [16. 09. 2009.] | wunderbar :-))) |
| dprigani [16. 09. 2009.] | jako dobro :) |
| FotoMachak [16. 09. 2009.] | Hab' mir schon einige Male das Bild angeschaut und jetzt wenn ich besser hinguck' kann ich nur konstantieren das es mir gefällt :) |
| z00m [16. 09. 2009.] | prekrasno, super boje, podsjeća na analogiju... |
| ksenija_s [16. 09. 2009.] | @ Fotomachak: Das freut mich sehr! Hvala svima na komentarima!!! |
| Bugenvilija [17. 09. 2009.] | Mmmm krasno! Odlični kontrasti i boje i ta uljasta površina vode... :)) |
| Tora [25. 09. 2009.] | Vrlo! |
| eclipse [27. 09. 2009.] | ova mi je genijalna! :))) |
| ksenija_s [27. 09. 2009.] | Hvala na svidjanju! |
| tanjster [29. 09. 2009.] | odlično naglašeni kolorit! |
| zum [04. 10. 2009.] | extra...!!! |
| mini [08. 10. 2009.] | uuu, ovo je jako fino!! Volim ovakve, bravo! |
| ksenija_s [08. 10. 2009.] | tenkju mini! |
| Damian [08. 10. 2009.] | na ovu fotku sam stisnio 10 puta i nikako da kom.. ostavim :)) pre dobro, jako fina fotka. |
| ksenija_s [09. 10. 2009.] | tenkju Damian! |
| damirgavranovic [15. 10. 2009.] | odlicna, svidjam :) |
| ksenija_s [15. 10. 2009.] | hvala damire! |
| bile [17. 10. 2009.] | Genijalna. Jako dobar kontrast, boje i zaglađenost!!! Bravo |
| ksenija_s [17. 10. 2009.] | hvala bile! |
| siscanin [17. 10. 2009.] | Ovo je odlično! |
| vberger [17. 10. 2009.] | ODLIČNA! |
| NadrKan [17. 10. 2009.] | ich möchte jetzt da sein... :-) |
| vipe [17. 10. 2009.] | ja se slabo služim njemačkim pa ću samo reći: sviđa mi se. jako :) |
| ksenija_s [17. 10. 2009.] | hvala decki! |
| Rumpelstilskin [19. 10. 2009.] | nice |
| ksenija_s [19. 10. 2009.] | tenkju Rumpelstilskin! |
| Spanish_eyes [21. 10. 2009.] | odlično :) |
| zeljko-sl [21. 10. 2009.] | Moćne boje i dobar kadar. |
| gogoya [21. 10. 2009.] | da se i ja potpišem pod ovu ... jako dobro! :) |
| ksenija_s [21. 10. 2009.] | hvala decki:) |
| BlueVeki [23. 10. 2009.] | kao beskrajno elegantni brod koji klizi po moru od ulja! Moj naklon Ksenija, i više od toga! |
| ksenija_s [23. 10. 2009.] | hvala za ovaj divan komentar BlueVeki:)) |
| mida [25. 10. 2009.] | mabravo :) |
| ksenija_s [25. 10. 2009.] | fala lipa mida:) |
| zveki [25. 10. 2009.] | U pravu si, popravljen averzija ti je bolja:))) |
| ksenija_s [25. 10. 2009.] | hvala ti zvekarluk, pa trudila sam se:))) |
| MAF [26. 10. 2009.] | odlična! |
| ksenija_s [26. 10. 2009.] | hvala Piach:) |
| mrml [31. 10. 2009.] | oooo tetka, dobra ti je ova :))))) |
| jpogorilic [24. 11. 2009.] | ovo mi se sviđa .. super.. |
| ariesZG [29. 11. 2009.] | prava urbana...sviđam! |
| ksenija_s [29. 11. 2009.] | hvala na svidjanju! |
| zbica [29. 11. 2009.] | kontrast i boje za pett!!! |
| Brnistra [29. 11. 2009.] | sjajna fotka :) |
| damac [01. 12. 2009.] | ovo je prdivno |
| ksenija_s [01. 12. 2009.] | hvala damac:) |
| Mirso [18. 01. 2010.] | Kolorful! Prijatna za oko. |
| vaata [19. 01. 2010.] | jako lijepo,svaka čast |
| ksenija_s [20. 01. 2010.] | Danke:-) |
| BeliSta [11. 03. 2010.] | Predivno!!! |
| deepwater [22. 03. 2010.] | Odličan kadar i kolorit!Izvrsno! |
| ksenija_s [22. 03. 2010.] | hvala:) |
| floyd [31. 03. 2010.] | Krasna urbana fotka! |
| ksenija_s [01. 04. 2010.] | thx, floyd:) |
| bio [06. 04. 2010.] | Evo i mene. Neznan šta pametno kazat, a onda mi je bolje mučat. Odl'čno (eto nisan odolija). |
| anix [09. 04. 2010.] | odlična.. |
| ksenija_s [09. 04. 2010.] | thx, drustvance:) |
| Batos [13. 04. 2010.] | boje, ugođaj, kadar ... fino ! |
| ksenija_s [13. 04. 2010.] | thx, Batos:) |
| floyd [17. 04. 2010.] | Svratio još jednom da vidim ovu ljepotu. |
| ksenija_s [17. 04. 2010.] | hvala na posjeti floyd:) |
| crNa_ovCA [17. 04. 2010.] | uf, ovo je za prste polizat :) meeeeeeeee :) |
| ksenija_s [17. 04. 2010.] | hvala ofca:) |
| bibs [11. 05. 2010.] | jako dobra |
| ksenija_s [21. 05. 2010.] | hvala bibs:) |
| vatrogasni [05. 07. 2010.] | Lijepo:-) |
| O_sjena [22. 07. 2010.] | genijalno, kakav refresh za oko! :) |
| ksenija_s [22. 07. 2010.] | :) |
| slikar [15. 08. 2010.] | preljepo |
| ksenija_s [15. 08. 2010.] | :) |
| nepherdwen [16. 08. 2010.] | dinamične boje i sklad! ODLIČNO! |
| ksenija_s [17. 08. 2010.] | hvala na svidjanju:) |
| stormbringer [20. 08. 2010.] | like :) |
| ksenija_s [23. 08. 2010.] | :) |
| marioblazevic [26. 08. 2010.] | ovako nešto želim snimiti kad porastem ;) kombinacija boja je fantastična! |
| ksenija_s [26. 08. 2010.] | ...prvo sam morala otic vidjet godinu tvog rodjenja...imas jos vremena:))))) hvala Mario. |
| marioblazevic [28. 08. 2010.] | ;) |
| MataB [29. 08. 2010.] | skidam kapu |
| ksenija_s [29. 08. 2010.] | Danke:) |
| Rada [31. 08. 2010.] | Ej, ovo je neeeeeeeenormalno doro!!!! |
| ksenija_s [31. 08. 2010.] | hvala Rado, i mene je tu malo safatalo:)) |
| marioblazevic [31. 08. 2010.] | ;) |
| Yield [31. 08. 2010.] | Nice :) |
| ksenija_s [31. 08. 2010.] | Danke:) |
| gorkola [19. 09. 2010.] | Sretan rodjendan!!! |
| zveki [19. 09. 2010.] | Sretan rođendan, želim ti ja :))))) |
| ksenija_s [19. 09. 2010.] | danke zvekarluk:) |
| GoSt [26. 09. 2010.] | zar nismo dogovorili novu fotku svaki dan? |
| basso-pula [26. 09. 2010.] | odlična fotka , super boje ;) |
| ksenija_s [26. 09. 2010.] | :) |
| coa75 [05. 10. 2010.] | Das ist fantastisch :) |
| ksenija_s [05. 10. 2010.] | danke sehr:) |
| mihajlo [21. 11. 2010.] | vidim da se kod danice javlja poznati zapadnjački jal što mrva ima više komentara...pa vas lepo zamoljavam da raspravu nastavimo pod ovom fotkom :))) |
| ksenija_s [21. 11. 2010.] | lijepo je Ilija da ti na Danicu mislis:-)) |
| mihajlo [21. 11. 2010.] | ja na sve moram da mislim :))) |
| ksenija_s [21. 11. 2010.] | znam, tezak ti je zivot:-) |
| mihajlo [21. 11. 2010.] | viš ti kak je mrvuljče zbrisalo,sad jel zbog jala il zbog durexovog priznanja... :) |
| ksenija_s [21. 11. 2010.] | a tko ce ga znat... necu ni ja jos dugo:) |
| paf_mrvica [21. 11. 2010.] | jal je u pitanju, dasta:) |
| mihajlo [21. 11. 2010.] | vidim da moram birat teme s vama :P |
| ksenija_s [21. 11. 2010.] | cuj, nas dvije smo umjetnicke duse, ne mozes ti s nama izaci na kraj:-))) |
| paf_mrvica [21. 11. 2010.] | ja sam za durex, u cemu je problem?:)) |
| mihajlo [21. 11. 2010.] | danica i dalje suzdržana ??? :) |
| ksenija_s [21. 11. 2010.] | ako je smiljka za, i ja sam:-)) |
| paf_mrvica [21. 11. 2010.] | guma glavu cuva:)) |
| mihajlo [21. 11. 2010.] | vidim da će uki završit u pravim rukama :))) |
| mihajlo [21. 11. 2010.] | uki,ne duki :p |
| paf_mrvica [21. 11. 2010.] | a i ti ilija pitas gluparije, ako su balkanci za onda je zapad svjetlosnim godinama ispred:)) |
| paf_mrvica [21. 11. 2010.] | cek cek, ne djuksi?! |
| mihajlo [21. 11. 2010.] | ima neke logike,nije da sam sumnjo :))) |
| paf_mrvica [21. 11. 2010.] | otkud meni da se daje djuksi sa stativom:))) |
| mihajlo [21. 11. 2010.] | otkud tebi da se daje :))) |
| paf_mrvica [21. 11. 2010.] | bice to po onoj "sto se babi tilo, to joj se i snilo":))) |
| mihajlo [21. 11. 2010.] | da bude cili moj split... ;) |
| paf_mrvica [21. 11. 2010.] | kerumovo ilija:)) |
| vatrogasni [27. 11. 2010.] | Odlična!:-) |
| Kristinka [27. 11. 2010.] | sviđam...:) |
| ksenija_s [27. 11. 2010.] | hvala ekipa:) |
| Bonamh [28. 11. 2010.] | kad čovik gleda tvoje fotke prvo se mora pomiriti da će mu prsti otpasti od scrolanja:) a šta reć - odlično |
| ksenija_s [28. 11. 2010.] | :-))) skupljam komentare, to mi je glavni hobi:D hvala na posjeti maxx. |
| nektar777 [30. 11. 2010.] | Odlicno |
| pixino [30. 11. 2010.] | Prekrasna! |
| Mirso [06. 01. 2011.] | Kakav sklad i prekrasna kompozicija! |
| pixino [06. 01. 2011.] | fotka do jaja! |
| ksenija_s [06. 01. 2011.] | fala momcima naocitim:-) |
| mmarko [06. 01. 2011.] | pa i ja mogu samo skinuti kapu stisnuti ruku i čestitati fotka je odlično smišljena i još bolje izvedena |
| ajanovic [21. 01. 2011.] | ODLICNA... |
| StasaS [30. 01. 2011.] | svidja |
| ksenija_s [30. 01. 2011.] | hvala ekipa:) |
| hac [30. 01. 2011.] | fina atmosfera,boje su mi mljac d;-) |
| zbica [02. 02. 2011.] | odlična;) |
| ksenija_s [21. 02. 2011.] | hvala decki:) |
| rasavac [19. 03. 2011.] | like it |
| paf_mrvica [26. 05. 2011.] | samo da dignem ovu iz zaborava:) |
| ksenija_s [26. 05. 2011.] | ...uf kolika prasina se digla:-DDDD |
| paf_mrvica [26. 05. 2011.] | meni je ova najdraža:)) |
| Zepyus [27. 05. 2011.] | i meni najbolja u galeriji pod ovom kategorijom :) +++++ |
| saPleo [01. 08. 2011.] | ja sam se zaljubio u ovu |
| ksenija_s [01. 08. 2011.] | :-) |
| rista [01. 08. 2011.] | Ovo mi promaklo...Gledam tu arhitekturu i urbanističko rješenje. Sve je nekako u skladu, a ne k'o kod nas gdje građevinska mafija uništava grad sa svojom nakaradnom arhitekturom. Tko nas to prima u EU...:) |
| Miholino [19. 09. 2011.] | Sretan ti rođendan ispod ovog briljantnog uratka. :) |
| ksenija_s [19. 09. 2011.] | hvala decki:) |
| zdrafko [19. 09. 2011.] | dobra mi preko mjere ;-D |
| paf_mrvica [28. 10. 2011.] | žao mi je zbog ovog mjesta:) |
| si-gor [28. 10. 2011.] | Odlična fotka. A što kaže paf_mrvica, zaista depresivno mjesto za živiti. |
| gogoya [19. 09. 2012.] | sretan ti rođendan! :))) |
Nemate ovlasti aktivnog sudjelovanja. Morate biti registrirani i prijavljeni.
Zbog nekog doista blesavog EU zakona dužni smo vas informirati da i naš Fotozine rabi cooki-e (kažu da su to “kolačići”) kao i valjda 99.999% stranica na kugli zemaljskoj. Za izvan nje nemamo informacija. S tim keksima mi ne otkrivamo vašu dob, visinu, debljinu, sposobnost kadriranja, lažiranje exifa i niš takvoga, već nam samo pomažu da se logirate i tak to. A kaj sad možete? kliketnut dole i reć poruci izazvanoj idiJotskim zakonom adio… (A mi smo vas zakonski informirali :P ;))