© copyright 2006 - 2026 7oran
Hypnos
| Grande [14. 11. 2006.] | Ideja je dobra, ali trebala je fotka bit malo agresivnija sa pokojom kapi krvi. |
| Ejla [15. 11. 2006.] | Lijepo je pratit ovu retrospektivu tvoga rada na Zineu! |
| gogoya [15. 11. 2006.] | Čemu kapljice krvi ... kad je tu mak i takva odjeća :)))) |
| mrml [15. 11. 2006.] | Dok sam radio u Jutarnjem, fotkao sam jednu zenu nakon ovakvog pokusaja oduzimanja zivota samo kaj ta nije ni blizu ovako dobro izgledala :))))) Nikako mi se ne svidja prevelika dubinska ostrina na fotki, ali vjerujem da je to posljedica fotkanja sa kompaktnim digitalcem. |
| elokventnidelinkvent [15. 11. 2006.] | Amelie opet radi pi*darije. Dobra. |
| Andre [15. 11. 2006.] | i ja bih takvu haljinu! ;) vidim, poceo si nove fotke radit. cestitam! |
| chinggis [15. 11. 2006.] | hajde da i ja malo brundam kada svi nešto prigovaraju. Dakle moja zamjerka je, previše tračnica. Dakle onaj lijevi kolosjek traba skinuti, razmontirati i prodati, peneze u takuin, fotku na zine i to je to. :))) No šalu na stranu, savršeno mi leži ovaj usamljeni mak. Slika je dobra, sasvim dobra. Samo naprijed!!! :) |
| Iwana [15. 11. 2006.] | Cura se nadrogirala makom?? ;))))) Za moj ukus bi bolje lezala verzija da je sve crno-bijelo, a da su cura i mak u boji... al stvar ukusa ;) ideja mi je odlicna! |
| turbomasha [15. 11. 2006.] | erh kad ste već svi tak bili pametni ja nemam kaj za dodat osim složit se sa svima - prodat tračnicu, za crnobjelit sve osim spomenutih elemenata i na koncu dobro unovčit odličnu fotku. a i ne mora bit tak, ionako je i ovako dobra i originalna! |
| Melian [28. 11. 2006.] | super fotka! |
| 7oran [09. 12. 2006.] | Grande - hvala ti, ali bi mi krv ovdije bila prebanalna, onako na prvu loptu. Ejla - hvala ti na tvojoj pažnji, jako me to veseli. Gogoya - tako je, hvala ti. mrml - nije mi namjera bila suicidna, to i naslov pokazuje,a dubinska oštrina se ne dobija vrstom fotoaparata već otvorom blende. Hvala ti u svakom slučaju na gledanju i komentaru. elokventnidelikvent - sviđa mi se tvoja asocijacija, jako. Andre - nema više takve haljine, već sam se raspitivao. chinggis - hvala ti. Iwana - hvala ti no držim kako bi djelomična saturacija bila takođe banalna. turbomasha - hvala ti. no ovo sa djel. satur.(toliko prezirem tu tehniku da mi se ne da ni napisati ju u cijelosti). Melian - hvala ti! |
| BeliSta [14. 12. 2006.] | Ova tvoja serija je odlicna. Model, struktura pragova i boja tracnica super pristaju i steta bi bilo dirati boje. Jedino ako vec zelis nesto mjenjati u crno bijelo, onda to napravi sa zelenom travom gore desno, ali nije potrebno jer slika je odlicna. |
| 7oran [16. 12. 2006.] | Hvala ti BeliSta na ovom komentaru i vrlo upotrebljivoj sugestiji. |
| tinchy [16. 02. 2007.] | fora |
| 7oran [03. 07. 2007.] | Hvala tinči.:) |
| tit [16. 10. 2007.] | odlična fotografija |
| Sunny [04. 12. 2007.] | Cudesni svet Amelie Pulen.... :) |
| bugs_bunny64 [04. 12. 2007.] | meni se svida... |
| 7oran [05. 03. 2008.] | Hvala cure i dečki. sunny - dobra ti asocijacija.:) |
| GoSt [04. 06. 2008.] | sviđa mi se. |
| Gerd [02. 09. 2008.] | Fotografija s mnogo priča , da se sjediti pred njim i vidjeti mnoge |
| dement_mouche [06. 12. 2008.] | ova mi je najbolja iz serije. nikako ne djel. sat. ;) i amelie prava asocijacija :)) |
Nemate ovlasti aktivnog sudjelovanja. Morate biti registrirani i prijavljeni.
Zbog nekog doista blesavog EU zakona dužni smo vas informirati da i naš Fotozine rabi cooki-e (kažu da su to “kolačići”) kao i valjda 99.999% stranica na kugli zemaljskoj. Za izvan nje nemamo informacija. S tim keksima mi ne otkrivamo vašu dob, visinu, debljinu, sposobnost kadriranja, lažiranje exifa i niš takvoga, već nam samo pomažu da se logirate i tak to. A kaj sad možete? kliketnut dole i reć poruci izazvanoj idiJotskim zakonom adio… (A mi smo vas zakonski informirali :P ;))