© copyright 2008 - 2026 Zaraki_Kenpachi
it ain't easy for a horse
| pisoj [29. 02. 2008.] | Odlično! Moj prvi favorite! |
| memex [29. 02. 2008.] | bravo majstore svidjam |
| Robur [29. 02. 2008.] | Jako moćna i lijepa slika. Sve pohvale za ovu. Pozz |
| onurb [29. 02. 2008.] | Odlično! |
| kliker [29. 02. 2008.] | zanimljivo |
| MarinoK [29. 02. 2008.] | Dobraaaa :) |
| bekko [29. 02. 2008.] | ajme mocnaaaa!!!!! |
| fuji [29. 02. 2008.] | Pre je...... Fenomenalna:) |
| SENSEI [29. 02. 2008.] | MRAK |
| Zaraki_Kenpachi [29. 02. 2008.] | hvala ljudi :) |
| lady_D [29. 02. 2008.] | zbilja fenomenalna :) jako dobre fotke imaš..:) |
| Stash [29. 02. 2008.] | Ovo je majstorija. =) Neam riječi e! |
| mir0 [04. 03. 2008.] | savršena fotka |
| Zaraki_Kenpachi [05. 03. 2008.] | :) hvala |
| FotoMachak [28. 03. 2008.] | Izvrsna. Stephansdom in Wien? |
| Zaraki_Kenpachi [29. 03. 2008.] | hvala machak :) je, to je baš ta :)) |
| JAZZer [02. 04. 2008.] | odličan uradak ;) |
| sika [02. 04. 2008.] | Odlično :))) |
| Zaraki_Kenpachi [04. 04. 2008.] | tenkju pipol, hvala ljudi :)) |
| samirck [02. 02. 2011.] | sretan rodjendann :) |
| eye [24. 03. 2011.] | +++ |
Nemate ovlasti aktivnog sudjelovanja. Morate biti registrirani i prijavljeni.
Zbog nekog doista blesavog EU zakona dužni smo vas informirati da i naš Fotozine rabi cooki-e (kažu da su to “kolačići”) kao i valjda 99.999% stranica na kugli zemaljskoj. Za izvan nje nemamo informacija. S tim keksima mi ne otkrivamo vašu dob, visinu, debljinu, sposobnost kadriranja, lažiranje exifa i niš takvoga, već nam samo pomažu da se logirate i tak to. A kaj sad možete? kliketnut dole i reć poruci izazvanoj idiJotskim zakonom adio… (A mi smo vas zakonski informirali :P ;))