© Boddhi
Jednonogi ljudi
| 600 [26. 04. 2008.] |
Dobra! ;) |
| gres [27. 04. 2008.] |
izvanredna! :)) |
| autor [27. 04. 2008.] |
najljepša hvala :) |
| talic [28. 04. 2008.] |
Bez zamjerke, dobro kadrirano, odličan izbor expozicije ! |
| autor [28. 04. 2008.] |
auu, pa zasto bih ti nesto i zamjerio talic, mogu samo zahvaliti :) |
| mrml [28. 04. 2008.] |
Najbolja do sada. |
| nicols [28. 04. 2008.] |
jako dobro! |
| autor [28. 04. 2008.] |
najljepša hvala mrmlu i nicolsu :)) |
| vinko [29. 04. 2008.] |
ND8? ;) jos uvijek je odlicna! |
| autor [30. 04. 2008.] |
:)) |
| slavicca [30. 04. 2008.] |
pobednicka |
| prgometica [01. 05. 2008.] |
pinkicu bih cropala donji dio..ali odlična fotka I lajk it mučo ;)) |
| Miet [01. 05. 2008.] |
I meni je ova do sada najbolja. Držim joj fige! |
| autor [02. 05. 2008.] |
najljepša hvala na podršci :)) |
| 600 [02. 05. 2008.] |
čestitam, pobjedila je najbolja;) ! |
| autor [02. 05. 2008.] |
:)) hvala svima na podršci :) |
| gorkola [02. 05. 2008.] |
ojha , cestitam!!! |
| autor [02. 05. 2008.] |
hvala Gorane i tebi takoder cestitke na dobrom poretku u ovoj klicki :)) |
| Ejla [02. 05. 2008.] |
Čestitam!!!! kako si krenuo morat će ti stalno biti neka fotka na naslovnici :))) |
| autor [02. 05. 2008.] |
e eto da... konačno i nešto od mene bude :)) |
| aklanac [02. 05. 2008.] |
super, super...stvarno je vrijedna pobjede! |
| zdens [02. 05. 2008.] |
Čestitke majstoru od autora drugoplasirane :) |
| autor [02. 05. 2008.] |
Hvala Alane, a i zdensu također najsrdačnije čestitke :)) |
| nicols [02. 05. 2008.] |
čestitam na zasluženoj pobjedi! |
| sandi [02. 05. 2008.] |
čestitke i od mene ... zaslužila je 1. mjesto |
| femail21 [02. 05. 2008.] |
pa bod, čestitaaam!! :)) |
| DRdbk [02. 05. 2008.] |
Čestitam :))) |
| akregar [02. 05. 2008.] |
čestitke Roberte:) |
| autor [02. 05. 2008.] |
Najljepša hvala svima :)) |
| Cookie [02. 05. 2008.] |
... čestitam starino... tvojih puno jednonogih je nadjačalo mog jadnog - jednonogog ;O))... |
| JAZZer [03. 05. 2008.] |
čestitam ;) |
| ipunis [03. 05. 2008.] |
čestitam :) |
| bjanchi [03. 05. 2008.] |
cestitam! |
| autor [03. 05. 2008.] |
hvala decki :)) |
| Gand [04. 05. 2008.] |
Cestitke Bodi, s malim zakasnjenjem ali iskreno, svaka cast. |
| brusnicakc [04. 05. 2008.] |
Čestitam!!!!!! - sorry zbog kašnjenja |
| gogoya [04. 05. 2008.] |
čestitam! :))) |
| spot [05. 05. 2008.] |
sve čestitke ... ;-) |
| signum [05. 05. 2008.] |
bravo bodi! |
| loner [06. 05. 2008.] |
Boddhi majstore! Svaka cast! :D |
| FotoHOLIK [07. 05. 2008.] |
izvrsno |
Nemate ovlasti aktivnog sudjelovanja. Morate biti registrirani i prijavljeni.
Zbog nekog doista blesavog EU zakona dužni smo vas informirati da i naš Fotozine rabi cooki-e (kažu da su to “kolačići”) kao i valjda 99.999% stranica na kugli zemaljskoj. Za izvan nje nemamo informacija. S tim keksima mi ne otkrivamo vašu dob, visinu, debljinu, sposobnost kadriranja, lažiranje exifa i niš takvoga, već nam samo pomažu da se logirate i tak to. A kaj sad možete? kliketnut dole i reć poruci izazvanoj idiJotskim zakonom adio… (A mi smo vas zakonski informirali :P ;))