© copyright 2011 - 2026 Lagonda
Crkvica
| omot [14. 11. 2011.] | Opasno dobra...:-)) |
| karlstajber [14. 11. 2011.] | odlična |
| micato [14. 11. 2011.] | jako dobra |
| karp [14. 11. 2011.] | Ohoho... fino... sviđa mi se...(možda mrvicu izravnati?) |
| kokos101 [14. 11. 2011.] | jako lijepo ! |
| lorelei [14. 11. 2011.] | prelijepo... |
| zamorac [14. 11. 2011.] | Zgodno |
| shranilo [14. 11. 2011.] | ideššš!!! prekrasna fotografija! |
| fotorax [14. 11. 2011.] | pogledao sam u visoj rezoluciji fotka je kao iz sna! |
| shranilo [14. 11. 2011.] | ide na desktop :) |
| zdrafko [14. 11. 2011.] | jako dobro ;D |
| eclipse [14. 11. 2011.] | jako lipo! :) |
| rooki [14. 11. 2011.] | ooo mama mija,predobra je!! |
| Jozo-tokar [14. 11. 2011.] | Suglasan s ostlima |
| pronoob [14. 11. 2011.] | hdr? brutalno izgleda, svaka čast |
| Aragorn [14. 11. 2011.] | Fenomenalno. |
| pekar [14. 11. 2011.] | Odlična... :-) |
| gogoya [14. 11. 2011.] | finjak. |
| tiha [14. 11. 2011.] | fantazija.....!!! |
| klun [14. 11. 2011.] | Bravo! |
| Baya [14. 11. 2011.] | Fakat fantastično. |
| Lagonda [15. 11. 2011.] | @pronoob: Nije hdr. Single shot. |
| plivadon [15. 11. 2011.] | odličnooo |
| rerom [15. 11. 2011.] | Izvrsno !!! |
| vipe [15. 11. 2011.] | majstorija :) |
| stubazg [15. 11. 2011.] | nešto opako se unutra dešava! :) |
| Klik-Kid [15. 11. 2011.] | opaaaa... fina fina |
| acophoto [15. 11. 2011.] | predivnica! |
| paf_mrvica [16. 11. 2011.] | savršeno! |
| cici [16. 11. 2011.] | odlično!!! |
| Zepyus [16. 11. 2011.] | predobra! odlicne boje I atmosfera |
| LeaB [16. 11. 2011.] | wow! predobra! to je kod vg, jel? |
| koleda [17. 11. 2011.] | wooooohoooo !!!!!! ovo je čudesno!!!!!!!! |
| spider [17. 11. 2011.] | Rekoh ti danas popodne da je odlična :) |
| dunjka [29. 11. 2011.] | o da to je ta |
| kuramuktuja [09. 12. 2011.] | klap |
| viz [09. 12. 2011.] | odlična! znam da ove spaljene točke iznad prozora ne ovise o tebi nego o nestručno postavljenim reflektorima |
| suludo [09. 12. 2011.] | fenomenalno... |
| MataB [09. 12. 2011.] | Što napisati. Prvi dojam vidjevši fotografija je impresija u očima. Rad koji mi je zasjenio sve danas viđeno. Skidam kapu care |
| Roby-ZD [09. 12. 2011.] | Ide u Favorite...imidijetli :) |
| SMVO [09. 12. 2011.] | :-))))!! |
| etna [09. 12. 2011.] | ... sviđa mi se fotografija ...:) |
| jpogorilic [09. 12. 2011.] | Sjajna! |
| agni [11. 12. 2011.] | prekrasno, baš! |
| Capriolo [14. 12. 2011.] | sjajno. vjerojatno impresivnije nego uzivo. |
| Lagonda [14. 12. 2011.] | Pa nije ni uzivo bilo lose. :) |
| MataB [06. 11. 2012.] | odlična fotografija |
| Foto-Grga [30. 01. 2013.] | famozno! |
Nemate ovlasti aktivnog sudjelovanja. Morate biti registrirani i prijavljeni.
Zbog nekog doista blesavog EU zakona dužni smo vas informirati da i naš Fotozine rabi cooki-e (kažu da su to “kolačići”) kao i valjda 99.999% stranica na kugli zemaljskoj. Za izvan nje nemamo informacija. S tim keksima mi ne otkrivamo vašu dob, visinu, debljinu, sposobnost kadriranja, lažiranje exifa i niš takvoga, već nam samo pomažu da se logirate i tak to. A kaj sad možete? kliketnut dole i reć poruci izazvanoj idiJotskim zakonom adio… (A mi smo vas zakonski informirali :P ;))