© copyright 2009 - 2026 arsenialupen
26.09.2009, boja i osjećaji
| Kole [28. 09. 2009.] | brrr, serija je fenomenalna, odlicno odlicno!! |
| viper [28. 09. 2009.] | komplimenti :-) |
| bigblue [28. 09. 2009.] | ja pak mislim da bi zamjerki moglo biti u smjeru ovog trokutastog vela van fokusa(dolje ljevo) koji je dosta nedefiniran i malo smeta a što se tiče ostaloga meni sasvim ok!;-) |
| arsenialupen [28. 09. 2009.] | istina da da....velo malo smeta i ometa ;)..a jbg..sta je tu je..sad mi se neda micat..hvala puno.. |
| Olimpica [28. 09. 2009.] | prekrasno |
| bettyallblue [28. 09. 2009.] | woooow predivna :) |
| kiki-9 [28. 09. 2009.] | finjak |
| mini [28. 09. 2009.] | prdivan nastavak fantastične serije!!! |
| tonycro [28. 09. 2009.] | yappp |
| arsenialupen [29. 09. 2009.] | hvala |
| bonsay [29. 09. 2009.] | bravooooo!!! |
| gogoya [29. 09. 2009.] | fina obradica, kolorit ... :) |
| arsenialupen [29. 09. 2009.] | hvala |
| Colle [29. 09. 2009.] | nice :) |
| Inguan [29. 09. 2009.] | predobro |
| arsenialupen [29. 09. 2009.] | hvala |
| Steppenwolf [16. 10. 2009.] | mogu se samo nadovezati na prethodnike i reći sjajna serija, sve od prve do zadnje :))))) |
| bile [16. 10. 2009.] | Izuzetna fotka, bravo! |
| arsenialupen [22. 10. 2009.] | hvala |
| jpogorilic [23. 01. 2010.] | prekrasno |
| Ondina [23. 01. 2010.] | ......samo golf teren smeta.....drugo je ok..... |
| chinggis [23. 01. 2010.] | ching :))) |
| Klik-Kid [18. 03. 2016.] | da da |
Nemate ovlasti aktivnog sudjelovanja. Morate biti registrirani i prijavljeni.
Zbog nekog doista blesavog EU zakona dužni smo vas informirati da i naš Fotozine rabi cooki-e (kažu da su to “kolačići”) kao i valjda 99.999% stranica na kugli zemaljskoj. Za izvan nje nemamo informacija. S tim keksima mi ne otkrivamo vašu dob, visinu, debljinu, sposobnost kadriranja, lažiranje exifa i niš takvoga, već nam samo pomažu da se logirate i tak to. A kaj sad možete? kliketnut dole i reć poruci izazvanoj idiJotskim zakonom adio… (A mi smo vas zakonski informirali :P ;))