© copyright 2008 - 2026 Robur
foto br. 123750
| omot [13. 01. 2008.] | Krasan lovački trofej. Takve lovce poštujem :-) |
| Robur [13. 01. 2008.] | Osobno nebi mogao nikada ubiti ovakvu životinju, išao sam samo slikati i u tome uživao više nego u bilo kakvom lovu. Predivna priroda i još divnije životinje. Lijep pozdrav i hvala na komentaru |
| Bugenvilija [13. 01. 2008.] | Krasan, skoro se stopio s prirodom :)) |
| Robur [13. 01. 2008.] | mimikričar... |
| suludo [13. 01. 2008.] | super... |
| RIZA [13. 01. 2008.] | odlican :)....je to u nekom gateru? |
| Robur [13. 01. 2008.] | Je. to je u Labudovoj šumi. Više možete pročitati na mom blogu gackadolina.bloger.hr ako želite. pozz |
| RIZA [13. 01. 2008.] | lijepo :)....procitam kad stignem a mozda i skoknem nije mi daleko od vikendice(vratnik) a imao sam i neke rodjake u ćovićima kod mosta ali vise nemam kontakta sa njima...mislim da su dujmovići |
| nino [13. 01. 2008.] | ooo prekrasno..svaka čast :) |
| Robur [13. 01. 2008.] | Skokni malo ako možeš, raj je za dobro fotku. Znam ja neke Dujmoviće u Čovićima. |
| RIZA [13. 01. 2008.] | kad prodjem se javim pa cemo i svako po jedno Kasacko ;) |
| Robur [13. 01. 2008.] | Slobodno se javite |
| sanda [13. 01. 2008.] | prelijep |
| Jethrotull [14. 01. 2008.] | Image/Adjustments/Photo Filter/Cooling Filter(82) Image/Adjustments/Levels/Input Levels 0/1,32/255 Image/Adjustments/Selectiv Colors/White -100 Image/Adjustments/Hue/Saturation/+25 Image/Adjustments/Contrast/+15 Image/Adjustments/Sharpen
![]()
|
| suludo [14. 01. 2008.] | dobro si to zgazio jethro... |
| Mrva [14. 01. 2008.] | o da dobro zgaženo;) |
| kokos101 [14. 01. 2008.] | ljepota :)))) |
| Thomy [14. 01. 2008.] | fino :) |
| Robur [19. 02. 2008.] | Hvala |
| OPOSUM [21. 11. 2008.] | odličan ulov...prekrasna životinja!! |
| Robur [21. 11. 2008.] | tnx |
Nemate ovlasti aktivnog sudjelovanja. Morate biti registrirani i prijavljeni.
Zbog nekog doista blesavog EU zakona dužni smo vas informirati da i naš Fotozine rabi cooki-e (kažu da su to “kolačići”) kao i valjda 99.999% stranica na kugli zemaljskoj. Za izvan nje nemamo informacija. S tim keksima mi ne otkrivamo vašu dob, visinu, debljinu, sposobnost kadriranja, lažiranje exifa i niš takvoga, već nam samo pomažu da se logirate i tak to. A kaj sad možete? kliketnut dole i reć poruci izazvanoj idiJotskim zakonom adio… (A mi smo vas zakonski informirali :P ;))