© copyright 2009 - 2026 karlstajber
na Dunavu
iz ruke sa broda, ISO 3200, Nikon D90
| paf_mrvica [06. 05. 2009.] | krasno zaista:) |
| karlstajber [06. 05. 2009.] | hvala paf_mrvica |
| zhrsan [06. 05. 2009.] | krasna fotka :) |
| karlstajber [06. 05. 2009.] | hvala zhrsan |
| Piere [06. 05. 2009.] | lijep nočni detalj... |
| karlstajber [06. 05. 2009.] | hvala Piere |
| eclipse [06. 05. 2009.] | lipa većernja! :) |
| karlstajber [06. 05. 2009.] | hvala eclipse |
| Sharpeye [06. 05. 2009.] | sviđam! |
| karlstajber [06. 05. 2009.] | hvala Sharpeye |
| mini [06. 05. 2009.] | Uuu, prekrasna mi je ova, bravo! Baš ti zavidim na ovakoj šetnji:) |
| karlstajber [06. 05. 2009.] | hvala mini |
| --- [07. 05. 2009.] | ova je predobra |
| karlstajber [07. 05. 2009.] | hvala Mrljavac |
| milje54 [07. 05. 2009.] | odlična noćna:)) |
| karlstajber [07. 05. 2009.] | hvala milje54 |
| Colle [07. 05. 2009.] | krasna :) |
| karlstajber [07. 05. 2009.] | hvala Colle |
| Twisted [07. 05. 2009.] | lijepo :) |
| karlstajber [07. 05. 2009.] | hvala Twisted |
| MILS [07. 05. 2009.] | bravo majstore! |
| karlstajber [07. 05. 2009.] | hvala MILS |
| NeRa [07. 05. 2009.] | Djeluje svećano:) |
| karlstajber [07. 05. 2009.] | svakodnevno, tj. svako večer tako |
| lady_D [08. 05. 2009.] | lijepa noć :) |
| dprigani [08. 05. 2009.] | najs nocna :) |
| Spanish_eyes [08. 05. 2009.] | krasna :) |
| karlstajber [08. 05. 2009.] | hvala lady_D, dprigani, Spanish_eyes |
| Disorder [08. 05. 2009.] | odlična |
| karlstajber [10. 05. 2009.] | hvala Disorder |
| mida [10. 05. 2009.] | jako dobro :)) |
| Kazuya [10. 05. 2009.] | Lijepo i interesantno |
| karlstajber [10. 05. 2009.] | hvala mida i Kazuva |
| gres [10. 05. 2009.] | JAKO SVIĐAM! :) |
| karlstajber [10. 05. 2009.] | hvala gres |
| vagabond [10. 05. 2009.] | Lijepa noćna. |
| karlstajber [10. 05. 2009.] | hvala vagabond |
| norah [11. 05. 2009.] | zaista posebna! |
| karlstajber [11. 05. 2009.] | hvala norah |
| Kristinka [17. 06. 2009.] | krasana noćna! oduševila me...:) |
| karlstajber [17. 06. 2009.] | hvala K-069 |
| edi [21. 02. 2010.] | odlično |
| karlstajber [22. 02. 2010.] | hvala edi |
| Brnistra [22. 02. 2010.] | lijepa noćna... |
| karlstajber [22. 02. 2010.] | hvala Brnistra |
| jpogorilic [22. 02. 2010.] | više volim dnevne , ali i ova je dobra, |
| karlstajber [22. 02. 2010.] | hvala Josipe |
| nikoleta [28. 02. 2010.] | magic |
| karlstajber [28. 02. 2010.] | hvala nikoleta |
| cinober [14. 09. 2010.] | odlićna... |
| karlstajber [14. 09. 2010.] | tnx cinober |
| vatrogasni [27. 11. 2010.] | Krasna:-) |
| karlstajber [27. 11. 2010.] | tnx Miljenko |
| Zepyus [20. 05. 2011.] | imaš mirnu ruku ;) +++++ |
| karlstajber [20. 05. 2011.] | tnx Zepyus |
| DejanHN [20. 05. 2011.] | svaka cast :) tebi ni ne treba stativ :DD |
| karlstajber [20. 05. 2011.] | :))) |
| zacko [27. 06. 2012.] | Jako lijepo :) |
| karlstajber [27. 06. 2012.] | tnx |
Nemate ovlasti aktivnog sudjelovanja. Morate biti registrirani i prijavljeni.
Zbog nekog doista blesavog EU zakona dužni smo vas informirati da i naš Fotozine rabi cooki-e (kažu da su to “kolačići”) kao i valjda 99.999% stranica na kugli zemaljskoj. Za izvan nje nemamo informacija. S tim keksima mi ne otkrivamo vašu dob, visinu, debljinu, sposobnost kadriranja, lažiranje exifa i niš takvoga, već nam samo pomažu da se logirate i tak to. A kaj sad možete? kliketnut dole i reć poruci izazvanoj idiJotskim zakonom adio… (A mi smo vas zakonski informirali :P ;))