© copyright 2007 - 2026 she_she
zimski sumrak
| scaramanga [24. 12. 2007.] | Bjelovar ? |
| she_she [24. 12. 2007.] | zagreb :D |
| Bugenvilija [24. 12. 2007.] | Lijepa prigodna atmosferična :))) |
| ronaldinho [24. 12. 2007.] | lijepa fotka :)))) |
| The_Koramac [24. 12. 2007.] | imotski...:)))) clap-clap... |
| ivansekol [24. 12. 2007.] | Nemetin? |
| mini [24. 12. 2007.] | Jako lijepa atmosfera:)) Lijepo je što je u kadru ova gospađa:)) |
| guba [24. 12. 2007.] | Jako lijepo:)) |
| Danko [24. 12. 2007.] | kako je ovo divno, ajmeeee. steta sto nije mrvicu ostrija :( vidim da je neka spora brzina okidaca. |
| she_she [24. 12. 2007.] | hvala svima... ovo je iz ruke... veci iso :) i da, neki losiji 28-105 |
| bugs_bunny64 [25. 12. 2007.] | Sretan Rođendan... |
| sajonara [25. 12. 2007.] | eee sretan rooočkaaaas .) |
| she_she [25. 12. 2007.] | fala svima :zivili: hohoho.... |
| mexico [25. 12. 2007.] | Sretan rodjendan she_she :) |
| Bax [25. 12. 2007.] | Sretan rockas i sve najbolje nek ti bude. |
| The_Koramac [25. 12. 2007.] | sretan rođendan prijateljice... |
| Anci [25. 12. 2007.] | sretan rođendan i sve the best! :* |
| biljana [25. 12. 2007.] | Uz ovu sjajnu fotografiju, pregršt lijepih želja:) |
| milje54 [25. 12. 2007.] | sretan rodjendan, i Bozic! |
| manchi [25. 12. 2007.] | Sretan rođendan i svako dobro!!! |
| DG [25. 12. 2007.] | Odlična ++ |
| she_she [25. 12. 2007.] | oo.. hihi ... hvala svima... niste za stolom? :D puse i svako dobro zelim i vama... i foticima, i drustvu oko vas :D |
| guba [25. 12. 2007.] | Sretan rođendan! |
| valentina [25. 12. 2007.] | Ivana, sretan rodjendan!! :)) Sve naj, naj :)) |
| forsaken [25. 12. 2007.] | sretan rodjendaaaaaaaan :D |
| she_she [25. 12. 2007.] | :) hvala vam klikalice... :D |
| zhrsan [25. 12. 2007.] | Ovo je iz Čakovca! :PP Sretan rođendan i dobrog svjetlo :) |
| mini [25. 12. 2007.] | Sretan rođendannnnnn !!!! |
| she_she [27. 12. 2007.] | :) hvala i svima pusee..... |
Nemate ovlasti aktivnog sudjelovanja. Morate biti registrirani i prijavljeni.
Zbog nekog doista blesavog EU zakona dužni smo vas informirati da i naš Fotozine rabi cooki-e (kažu da su to “kolačići”) kao i valjda 99.999% stranica na kugli zemaljskoj. Za izvan nje nemamo informacija. S tim keksima mi ne otkrivamo vašu dob, visinu, debljinu, sposobnost kadriranja, lažiranje exifa i niš takvoga, već nam samo pomažu da se logirate i tak to. A kaj sad možete? kliketnut dole i reć poruci izazvanoj idiJotskim zakonom adio… (A mi smo vas zakonski informirali :P ;))